شناسه خبر : 76281
پنجشنبه 19 تير 1399 , 15:33
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کابوس جنگ هنوز رهایم نکرده! من رسیدگی نمی خواهم؟!

عباس همایی فر- من که ۳۰ ماه در جهبه جنگ بودم. بسیار مشکلاتی را پشت سر گذاشتم.ترکش خوردم. در حضور فرماندهان.با سوختن پنبه و بستن زخم با چفیه. میدان را خالی نکردم. من که در عملیات کربلای ۴ یک هفته در محاصر دشمن بودیم. بدون آب و غذا. من که در عملیات ک ۵ .۱۳ روز در خط مقدم بودم. تا لحظه ی اسیر شدن فقط ۵ دقیقه زمان را از دست داده بودیم، اسیر شده بودم.

در تک فاو. در تک شلمچه در عملیات والفجر ۱۰ در عملیات طریق القدس خیلی از خط های پدافندی ۲۵ درصد دارم. شیمیایی هستم. اعصاب و روانم ریخته بر هم... مشکلات زندگی نابودم کرده.

 من که هنوز کابوس جنگ ولم نمی کند... باید کمترین دریافتی را داشته باشم. حق ما را در همین دنیا جدا کنید ..فردا روز قیامت یخه شما را نگیریم.

هنوز هم اعتبار کشور و انقلاب همین بچه های جهبه جنگ هستن. پس رسیدگی کنید بهشون.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi