شناسه خبر : 76295
شنبه 21 تير 1399 , 07:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تنها بانوی جانبار ۷۰ درصد گیلانی آسمانی شد

همسر روحانی شهید «مرتضی خدادادی» بود، نخستین شهید ترور شهرستان بندرانزلی محسوب می شد که در جریان سوءقصد به جان همسرش به دست گروهک تروریستی منافقین در سال ۱۳۶۰ به درجه جانبازی نائل آمده بود.

فاش نیوز - اولین و تنها بانوی جانباز ۷۰ درصد و همسر شهید گیلان، پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی که همسر روحانی شهید «مرتضی خدادادی» بود، نخستین شهید ترور شهرستان بندرانزلی محسوب می شد که در جریان سوءقصد به جان همسرش به دست گروهک تروریستی منافقین در سال ۱۳۶۰ به درجه جانبازی نائل آمده بود.
روحانی شهید مرتضی خدادادی نیز در یازدهم شهریور سال ۱۳۶۰ با پرتاب نارنجک به منزلش از سوی گروهک منافقین، ترور و ناجوانمردانه به شهادت رسید که همسر وی نیز در جریان این عملیات تروریستی از ناحیه دو پا مجروح و به مقام جانبازی رسید.
از این شهیده سعیده، پنج فرزند پسر به یادگار مانده است.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi