شناسه خبر : 76308
شنبه 21 تير 1399 , 11:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید عارف الحسینی راهنمای بزرگ ملت پاکستان بود

 

شهید عارف الحسینی راهنمای بزرگ ملت پاکستان بود

حجت الاسلام مقصودعلی دومکی گفت: شهید سید عارف حسین الحسینی، خمینی پاکستان و رهبر بزرگی بود که همیشه در پرتو آموزه های انقلاب اسلامی سعی و تلاش کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی سخنگوی مجلس وحدت مسلمین پاکستان گفت: یک ملت زنده همیشه فداکاران خود را به یاد می آورد و فراموش نمی کند. قائد ملت پاکستان، شهید سید عارف حسین الحسینی، خمینی پاکستان و رهبر بزرگی بود که همیشه در پرتو آموزه های انقلاب اسلامی سعی و تلاش کرد. او مروج فکر امام خمینی و راهنمای بزرگ ملت پاکستان بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دومکی ادامه داد: به مناسبت سی و دومین سالگرد رهبر فقید پاکستان شهید علامه سید عارف حسین الحسینی، مجلس وحدت مسلمین پاکستان برای بزرگداشت مقام این بزرگوار مانند هر سال، سالگردی در سراسر کشور برگزار می نماید. مجلس وحدت مسلمین پاکستان این افتخار را دارد که مروج افکار و نظریات این شهید والا مقام می باشد.

وی گفت: دشمن در این اشتباه بود که ترور شهید سید عارف حسین الحسینی موجب نابودی عقاید و افکار انقلابی وی خواهد بود ولی افکار او هنوز زنده است. حتی بعد از ۳۲ سال ، شهید عارف الحسینی هنوز در قلب میلیون ها انسان زنده است و اندیشه ها و افکار او هنوز پیام مرگ برای باطل است.

وی گفت: محکم ایستادن در برابر نیروهای استکبار و ضد اسلامی، در ملت ما آگاهی و بصیرت ایجاد  می کند برای همین یکی از اقدامات مهم و فراموش نشدنی این شهید والا مقام ترغیب ملت بصیر پاکستان برای متصل کردن آنها به نظام ولایت و امامت و آماده سازی برای اطاعت از خمینی بن شکن و همچنین بی نقاب کردن چهره زشت آل سعود بود. عارف الحسینی قرن ها با افکار خالص و آموزه های الهی خود زنده خواهد ماند و ما نیز از خدواند متعال توفیق ادامه راه این شهید فقید خواستاریم.

*خبرگزای حوزه

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi