شناسه خبر : 76366
شنبه 28 تير 1399 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درباره سهام بانک دی، حقوق و وام صندوق شاهد

س- ۱_ سهام بانک دی چرا آزاد نمیشه؟ ۲_ چرا به جانبازان حالت اشتغال حکم حقوقی داده نمیشه تا از جزئیات حقوقمون اطلاع داشته باشیم ۳_ چرا بازنشستگی بعد از گذشت ۳۶ از مجروحیت اجرا نمیشه، سنوات بعد از مرگمون فایده ای نداره، ۴_ چرا مقدار بدهی وام در صندوق شاهد قید نمیشه؟

- بر اساس درگاه اینترنتی بانک دی افراد سهامدار با وارد کردن کد ملی و سایر اطلاعات خود می توانند از تعداد سهام و وضعیت آن اطلاع پیدا کنند. اما متاسفانه با بررسی های به عمل آمده این پاسخگویی به زمان دیگری موکول می شود.

بنیاد شهید باید پاسخگوی درخواست عزیزان ایثارگر در مورد مسائل مورد مطالبه باشد که امیدواریم با مدیریت آفای اوحدی این امر میسر شود. صندوق شاهد نیز بر اساس مقررات داخلی خود در صورت درخواست افراد اقدام به ارائه اطلاعات می کند در صورتی که می توان با ساز و کارهایی به صورت عام پاسخگوی مطالبات ایثارگران عزیز باشد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi