شناسه خبر : 76370
سه شنبه 24 تير 1399 , 09:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جزئیات تشییع پیکر مطهر شهید فاطمیون

 
 
 
 

جزئیات تشییع پیکر مطهر شهید فاطمیون

پیکر مطهر شهید جواد قاسمی، از شهدای فاطمیون، در روز پنجشنبه، ۲۶ تیرماه ۱۳۹۹ تشییع می‌شود.

 پیکر مطهر شهید جواد قاسمی، از شهدای فاطمیون، در روز پنجشنبه 26 تیرماه 1399 تشییع می‌شود. این شهید فاطمیون در روز 11 تیرماه 1399 در سوریه بر اثر اصابت موشک به شهادت رسید. پیکر مطهر او به تازگی وارد خاک ایران شده و اکنون در معراج شهدای تهران است.

 با توجه به شیوه‌نامه وزارت بهداشت و شرایط خاص کاشان، مراسم تشییع  این شهید بزرگوار به صورت خودرویی، روز پنجشنبه 26 تیرماه، ساعت 9:30 از محل ناحیه مقاومت بسیج کاشان به سمت دارالسلام تشییع می‌شود.

شهید جواد قاسمی یکی از رزمندگان مدافع حرم افغانستانی از یگان فاطمیون است که بارها برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) عازم سوریه شده و با تروریست‌های تکفیری جنگیده است. او چندین‌بار در این مدت مجروح شده و از جانبازان مدافع حرم بود که 12 روز پیش در سوریه به شهادت رسید. شهید جواد قاسمی دارای دو فرزند دختر و پسر است. او هفتاد و چهارمین شهید مدافع حرم کاشان است.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi