شناسه خبر : 76375
سه شنبه 24 تير 1399 , 09:44
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری نشست آسیب‌شناسی فعالیت‌ صندوق شاهد

برگزاری نشست آسیب‌شناسی فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد

سومین نشست آسیب‌شناسی فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد در خصوص نقاط قوت، نقاط ضعف و راهکارهای نوین با حضور مدیرعامل و مدیران این صندوق برگزار شد.

 اسلام کریمی، مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد، در این نشست با اشاره به رسالت این صندوق گفت: وظیفه ما به عنوان خادمان خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر در صندوق ارائه خدمات در بهترین حالت و سریع‌ترین زمان ممکن است و برای دستیابی به این هدف باید ضمن تقویت نقاط قوت به رفع نقاط ضعف بپردازیم.

وی افزود: یکی از اقداماتی که در این مسیر می‌تواند کمک شایانی به مجموعه صندوق کند، اقدامات کارشناسی توأم با نظرسنجی از اعضا است. سال 1399 باید سال شکوفایی صندوق قرض‌الحسنه شاهد در ارائه خدمات الکترونیکی برای دسترسی سریع همراه با کمترین زحمت برای اعضای گرانقدر صندوق باشد و برای رسیدن به این مهم باید تلاش و کوشش مضاعفی به خرج دهیم.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi