شناسه خبر : 76397
چهارشنبه 25 تير 1399 , 11:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جانباز ۷۰% شهرستان فسا به شهادت رسید

شهید قدرت حیدری در هشتم آذرماه سال ۱۳۶۰ در منطقه بستانِ خوزستان بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دوچشم مجروح و به افتخار جانبازی نائل شده بود.

فاش نیوز - جانباز ۷۰ درصد "قدرت حیدری" از شهرستان فسای استان فارس در دوران دفاع مقدس پس از تحمل ۳۹ سال رنج ناشی از جانبازی، دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا ملحق شد.
پیکر این شهید گرانقدر امروز چهارشنبه ۲۵ تیرماه، ساعت ۹ صبح از منطقه رضوانیه شهرستان فسا به سمت محل زادگاهش روستای خورنگان تشییع و در گلزار شهدای این روستا در جوار دیگر شهدا به خاک سپرده خواهد شد.
گفتنی است شهید قدرت حیدری در هشتم آذرماه سال ۱۳۶۰ در منطقه بستانِ خوزستان بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دوچشم مجروح  و به افتخار جانبازی نائل شده بود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi