شناسه خبر : 76415
چهارشنبه 25 تير 1399 , 15:25
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تأکید جمعیت جانبازان بر ایفای نقش فعال در انتخابات آتی شورای شهر

تبیین جایگاه و حوزه‌ی تاثیر جمعیت در نظام و قوای سه‌گانه، لزوم حرکت منظم تشکیلاتی با فعال کردن کارگروه‌های تخصصی و همراهی با دیگر تشکل‌های تحول‌خواه از نکاتی بود...

فاش نیوز - جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از اعضای خود برای معرفی چهره‌های توانمند برای نامزدی در انتخابات شوراها با ارائه‌ی رزومه‌ی آنها دعوت کرد.

به گزارش فاش نیوز، اعضای شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در جلسه‌ی هفتگی خود که به صورت مجازی برگزار شد، ضمن استماع گزارش مجتبی شاکری، دبیرکل، از نقش فعال جمعیت در قیاس با دیگر تشکل‌های جبهه‌ی انقلاب اسلامی طی یک سال گذشته، این فعالیت‌ها را مرور کردند.

تبیین جایگاه و حوزه‌ی تاثیر جمعیت در نظام و قوای سه‌گانه، لزوم حرکت منظم تشکیلاتی با فعال کردن کارگروه‌های تخصصی و همراهی با دیگر تشکل‌های تحول‌خواه از نکاتی بود که مورد تاکید دبیرکل جمعیت جانبازان قرار گرفت.

درخواست از همه اعضا برای معرفی خود و یا چهره های توانمند برای نامزدی در انتخابات شوراها با ارائه‌ی رزومه و شناسه‌ی فرد معرفی شده از دیگر پیگیری‌های جلسه اخیر جمعیت جانبازان بود.
از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه‌ی مجازی جمعیت جانبازان، تعامل فعال دبیران استان‌ها با نمایندگان مجلس یازدهم و اهتمام جدی به جمع‌آوری رزومه‌ی اعضای علاقمند برای همکاری با دستگاه‌های دولتی بود. در این نشست مجازی همچنین موضوع ملاقات با رییس بنیادشهید و امور ایثارگران که توسط قائم مقام جمعیت دنبال می‌شود، پیگیری و مشروح موضوعات قابل طرح با رییس بنیاد توسط کارگروه امور ایثارگران جمعیت ارائه شد.

در جلسه اخیر، اعضای جمعیت در جریان تقویم ماهانه برگزاری جلسات آتی قرار گرفتند و مقرر شد این جلسات سه‌شنبه‌ی هرهفته برگزار شود.

بهره‌برداری از فناوری‌های مجازی در برگزاری جلسات غیرحضوری با توجه به شیوع کرونا مورد تاکید اعضا قرار گرفت و اعلام شد که دبیرخانه‌ی مرکزی می‌تواند چهره‌های فرهیخته در موضوعات متنوع را برای حضور مجازی در جلسات شورای استان‌ها هماهنگ کند.

گفتنی است جمعیت جانبازان از بدو تاسیس سال 1394 تا کنون با برگزاری 43 جلسه شورای مرکزی، 107 جلسه هیات موسس و شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی و نیز 6 جلسه مجازی در ایام کرونایی، با ارائه 68 اعلام موضع، 30 بیانیه و 5 فراخوان و حضور فعال در جلسات شورای ائتلاف مرکزی  و استان‌ها به ایفای نقش در عرصه سیاسی پرداخته است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi