شناسه خبر : 76468
شنبه 28 تير 1399 , 16:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیام جمعیت جانبازان خطاب به فراکسیون ایثارگران

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی سازمان یافتن فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم با وجود بسیاری از چهره‌های نام آشنا را ارج می‌نهد...

فاش نیوز -  جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تبریک انتخاب اعضای هیأت رئیسه‌ی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، حمایت خود از تصمیمات این فراکسیون را اعلام و مطالبه‌گری برای اجرای آن از دستگاه‌های متولی را به عنوان دستور کار این جمعیت یادآوری کرد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، به دنبال تشکیل فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور پیامی، ضمن تبریک این رخداد، حمایت خود از تصمیمات این فراکسیون را اعلام و مطالبه‌گری برای اجرای آن از دستگاه‌های متولی را به عنوان دستور کار این جمعیت یادآوری کرد.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در متن این پیام ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای پرچمداری مکتب امامین انقلاب و فرهنگ تحرک‌آفرین و انسان‌ساز ایثار و شهادت، بر نقش‌آفرینی این جمعیت به‌عنوان ناظر بر دستگاه‌ها در خصوص اجرای تصمیمات فراکسیون ایثارگران تاکید کرد.

 در ادامه‌ی این پیام آمده است:

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی سازمان یافتن فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم با وجود بسیاری از چهره‌های نام آشنا را ارج می‌نهد.

 پرچم‌داری، همدلی و همراهی تمامی اعضای محترم این فراکسیون و همه‌ی نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم فصلی جدید را در تحقق آرمان‌ها و مطالبات خانواده‌ی بزرگ جانبازی و ایثارگری پیش‌رو قرار داده‌است.

 جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با تمام توان و در مراحل تبدیل ایده‌ها و پیشنهادات به مصوبات با نظرات کارشناسی خود در کنار شما خواهد بود و نظارت بر اجرا برای پرهیز آزمون و خطاهای دستگاه‌های اجرایی را بر عهده خواهد گرفت.

 امید است در این تعامل با قوانین موثر دستیابی به نتیجه اجرای قوانین کوتاه‌تر شود».

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
میلیاردها دلار اختلاس دزدی از مسئولین وآقازاده ها اگر این پولها را برگردانند نه جانباز درمانده میشه نه ملت گشنگی می کشند. خوشوان زمان جنگ بود در رفاه نسبی هم بودیم چرا که دزد وآقازاده جرات ارز اندام نداشت.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi