شناسه خبر : 76536
سه شنبه 31 تير 1399 , 15:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سلام بابا! منم پسر تنهای تو!

مهدی فرزند شهید - سلام بابا. منم مهدی امروز 38 سال از نبودنت می گذرد و من هم 38 ساله شدم. می خواهم بگویم خوش به حالت رفتی و ندیدی حال و روز این زمانه رو. عده ای آقا رو تنها گذاشتند عده ای دنبال قدرت هستند از ما پله ترقی ساختند و رهایمان کردند در مجموعه ما که وابسته است به نام شهدا کم لطفی زیاد می شود.

خوب شد نبودی تا ببینی وقت ملاقات گرفتن از کسانی که داعیه خدمت به ایثارگر را دارند برای همسر و فرزندانت چقدر سخت شده. نمی خواهند نامی از تو امثال تو در میان باشد. نمی خواهند یاد شما زنده نگه داشته شود.

اینجا روی زمین توی خاکی که به خاطرش تشنه لب به خون غلطیدی دنبال قدرت هستند. به خدا خسته شدم از طعنه مردم. از رابطه ها. اگه کسی را در رده های بالا داشته باشی، موفقی ولی اگه فرزند یه بسیجی شهید باشی حتی اجازه ملاقات هم نداری. حتی اگه نامه از دفتر رهبری هم داشته باشی چنان با تهمت نامه ات را مسدود میکنن و حق دفاع نمی دهند که دگر نتوانی پیگیر نامه ات بشوی.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
مارزمندگان خیلی سختی می کشیم به خدادیگرخسته شدیم.فرزندشهیدان دیگرچرا به خدااعصابم برای این فرزندخیلی خراب شد .ببینیم مسئولین به خودشان می آیند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi