شناسه خبر : 76539
چهارشنبه 01 مرداد 1399 , 08:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تماس با ایثارگران در کنار ارائه خدمات الکترونیکی

سعید اوحدی روز سه شنبه ۳۱ تیرماه در دوازدهمین جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با تسلیت شهادت امام جواد علیه السلام به حدیثی از ایشان درباره شناخت خود و زمان اشاره کرد و گفت: ایشان می فرمایند «کسی که محل ورود را نشناسد، از یافتن محل خروج درمانده می گردد». باید توجه داشته باشیم که فرصت ما برای خدمت کم است باید زمان و موقعیت خود را به درستی بشناسیم تا بتوانیم سربلند از آن خارج شویم.
وی در ادامه با اشاره به فراگیر شدن خدمات رسانی الکترونیکی گفت: ارائه خدمات به صورت غیرحضوری و الکترونیکی از اقداماتی است که با توجه به شیوع بیماری کرونا ضرورت آن بیش از پیش احساس می شود. خوشبختانه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: البته دیدارهای رو در رو با ایثارگران عزیز همواره برای تمام کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران مایه افتخار است و ما از دیدن این عزیزان انرژی و انگیزه مضاعفی برای ادامه خدمت می گیریم و این شکل از ارائه خدمات نباید ما را از گنجینه عظیم وجود ایثارگران غافل کند.
معاون رییس جمهور با تاکید بر ضرورت حفظ ارتباط مستقیم با ایثارگران از راه های مختلف گفت: یکی از راه هایی که می تواند تا حدودی خلاء ارتباط مستقیم با ایثارگران را پر کند ارتباط تلفنی است و این کار باید به صورت مستمر انجام شود تا از احوال ایثارگران عزیز با خبر باشیم.
در این جلسه معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه گزارشی از توافقنامه های منعقده با سایر دستگاه ها و آخرین نتیجه از روند اجرایی آن ها و معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به ارائه گزارشی از برنامه ها و  فرآیندهای الکترونیکی بنیاد و نیز آخرین گزیده های آماری جامعه ایثارگری پرداختند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سئوال :
سلام عليكم ،
باحترام به استحضار جناب دلسوز ومهربان ودرد كشيده حجران ديده جناب آقاي اوحدي
تورا به سوز ناله هاي مادران وغمهاي خواهران رزمندگان وبسيجيان مخلص امام زماني (كه نمونه آن شهيد كرماني كه در قبر موقع تدفين اذان گفته وحتي رهبرمان چندين بار به زيارتشان رفته ) اولا مخلصانه از حق ماها دفاع كن درثاني كاركنان بنياد آنانيكه دلسوز نيستن وحتي سهمي در اين انقلاب ندارن حواستان باشد خيلي زجر ميدهن و....
**** سوال چراچندين سال است كمسيون پزشكي برگزار نميشود؟
من شخصا خیری از بنیاد ندیده ام.
سلام اول امکان تماس مستقیم با ریاست بنیاد فراهم شود
همسرخانی خادمی هستم شوهرم یکسال درجبهه ها خدمت کرده مدارک کامل توسپاه فسا هست وحالا باچند تا بجه یتیم بدون هیچ درامدی کارگری میکنم وتا بحال هیچ حقوقی بنیاد به ما ندادهچهارسال است که مادارک راازفسافرستادندشیرازنزد اقای قیصری وهنوز حقوقی برای ما برقرار نشده وتوخانه اجاره ای سرمیبریم خواهشا همکاری کنید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi