شناسه خبر : 76564
چهارشنبه 01 مرداد 1399 , 13:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نویسنده پرواز پروانه ها به شهدا پیوست

"حمزه تدین‌منش"، جانباز ۷۰% شیمیایی و نویسنده کتاب «پرواز پروانه‌ها» به علت جراحات شیمیایی به یاران شهیدش پیوست.

فاش نیوز - "حمزه تدین‌منش"، جانباز 70% شیمیایی و نویسنده کتاب «پرواز پروانه‌ها» به علت جراحات شیمیایی به یاران شهیدش پیوست.

شهادت یک جانباز ۷۰ درصد

حمزه تدین‌منش، نویسنده کتاب «پرواز پروانه‌ها» که به روایت زندگی یک جانباز شیمیایی از مبارزه با رژیم‌ شاه، دوران پس از انقلاب ‌اسلامی و دفاع مقدس، پرداخته بود، امروز(چهارشنبه ۱مرداد) یه شهادت رسید.

کتاب پرواز پروانه ها ~حمزه تدین منش - نشر قدر ولایت - آدینه بوک

 «پرواز پروانه‌ها» شامل خاطرات یک جانباز شیمیایی است که در کتاب به نام محمدحسن معرفی شده و در کنار روایت خاطراتش، بخشی از تاریخ ایران در دوران پهلوی، وضعیت بعد از انقلاب اسلامی در شهر اندیمشک و استان خوزستان و هشت سال دفاع مقدس هم بازگو می‌شود. این کتاب شامل ۱۲ فصل است که ۴ فصل «رهایی از پیله»، «پروانگی»، «نیاز به رفتن» و «شوق پرواز» خاطراتی از دوران رژیم شاه و مبارزات انقلابی با این رژیم را در بر دارند.

حمزه تدین‌منش سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال جانبازان و معلولین کشور را هم در کارنامه خود داشت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi