شناسه خبر : 76583
شنبه 04 مرداد 1399 , 08:03
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدار رییس بنیاد شهید با دو خانواده شهید

، مهندس سعید اوحدی در دیدار با «محمدرضا مدواری شهربابک» جانباز ۲۵ درصد مدافع حرم و برادر شهیدان «مدواری شهر بابک» با بیان اینکه رفتار و اخلاق شهدا پیش از شهادت معنوی و کاملاً آگاهانه است، گفت: رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به تعمق در وصیت‌نامه شهدا تأکید داشته‌اند زیرا این عزیزان با آگاهی و از دنیایی فرامادی توصیه‌هایی را پیش از شهادت به خانواده خود و مردم داشته‌اند که هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود.
معاون رییس جمهور افزود: اعتقاد دارم که شهید به دلیل معنویت وجودی و ایمانی قلبی روحش از جسمش جدا شده و به شهادت می‌رسد زیرا دیگر جسم مادی تحمل روح بزرگ او را ندارد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گنجینه‌های بزرگ کشور هستند، گفت: امیدواریم که به برکت خون شهدا بتوانیم در مسیر درست حرکت کرده و از این گنجینه حفاظت کنیم.
در ادامه این دیدار، محمدرضا مدواری شهربابک جانباز ۲۵ درصد مدافع حرم و برادر شهیدان مدواری شهر بابک به تشریح خاطراتی از جانبازی خود پرداخت.
سعید اوحدی همچنین در دیدار با «افضل قربانخانی» و «فاطمه ترکاشوند» پدر و مادر شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی» با بیان اینکه این شهید بزرگوار از جمله ذخایر ناب پدر و مادر در دنیا و آخرت است گفت: شهدا در پیشگاه خداوند شفیع پدر و مادر و خانواده خود هستند و در روایات آمده که شهید وارد بهشت نمی‌شود مگر اینکه پدر و مادرش را وارد کند.
وی پس از بیان خاطراتی از دفاع مقدس و دوران اسارت افزود: خداوند ایمانی واقعی در دل پدران و مادران شهدا قرار داده و امیدواریم که ما هم بتوانیم سپاسگزار ایثار آنها بوده و خدمتگزار واقعی این عزیزان باشیم.
در ادامه این دیدار پدر شهید قربانخانی به بیان خاطراتی از کرامات این شهید بزرگوار پرداخت.
گفتنی است شهید مدافع حرم مجید قربانخانی در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۴ در خان طومان سوریه به شهادت رسید، همچنین مسعود م

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi