شناسه خبر : 76610
دوشنبه 13 مرداد 1399 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

استمداد یک مخترع سابق ارتش از امیران ارتشی

ابراهیم رحمدلی - بنده استخدام 80.04.18 هستم در بخش تعمیر نگهداری موتور c130 فعالیت دارم.

 بنا به بیماری صعب العلاج پدر و مادرم و سرپرستی خواهرم، مدت ده سال بسیاری سختی کشیدم و از طرفی بعد سقوط مکرر فرمانده عزیزم و اصحاب رسانه دچار بیماری اعصاب و روان شدم که در کمیسیون بهداری ارتش هم تایید شد، اما در یک اقدام به بنده افترا و تهمت بر سر فقدان یک قطعه از هواپیما و البته به ناحق و با بزرگ جلوه دادن موضوع دچار مشکل شدم.

از طرفی به علت اینکه بنده شدیدا" مقرراتی بودم و به خاطر مصرف قرص اعصاب و روان به مراسم آمار صبح در محل کار نمی رسیدم و یا تاخیر داشتم و مدارک مستدل آن را دارم که من در آن مواقع در بهداری بودم و یا بیمارستان، اما دائما برایم غیبت منظور می شد.

 با توجه به اینکه از طرف پیشکسوتان در عرصه تعمیر قطعات حساس هواپیما مورد وثوق و احترام آنها هستم و کاملا مسلط به کار، خوشبختانه توانستم در اوایل سال 85 با هزینه شخصی خودم کوچک‌ترین دوربین آن زمان را اختراع کردم. وسیله ای که بتوانیم با نداشتن "برسکوپ" برای چک کردن توربین هواپیماها و جلوگیری از اتلاف بیت المال کارها در اسرع وقت انجام شود. حتی نوشتن برنامه کامل آن دوربین برای ضبط و ثبت تصاویر موتور هواپیماها را انجام دادم تا انجام وظیفه ای کرده باشم در قبال قسم مقدسی که در بدو استخدام نموده بودم. اما بینی و بین الله برای تهیه ملزومات آن وسیله، آن زمان بالغ بر 12 میلیون تومان از جیب شخصی خودم هزینه کردم تا دیگر شاهد حوادث و مرگ دوستانم نباشم.

 جالب است خدمتتان عارض باشم، فرمانده نگهداری وقت گردان c130 سرهنگ رزاق مبلغ بیست هزار تومان برایم اضافه کاری نوشت که بعد از آمدنم به اداره با کمک تنی چند از بزرگان مخصوصا" امیر اویسی فرماندهی محترم و والامقام، کمک کردند مشکل غیبت بنده را در حد چند روز بازداشت تمام کردند. اما این آغاز ماجرای روی زبان افتادن گروهبان ابراهیم رحمدلی بود.

 چرا که بعد از سانحه سال 85 تا سال 90 در سمت مشاوره فنی فرمانده گروه ترابری انجام وظیفه کردم اما با شرایط ناجوانمردانه ای که برایم به عمد پیش آوردند و آبروی مرا بردند، نهایتا به جای بازنشستگی به ناحق در کمیسیونی که حتی اطلاع تشکیل آن را هم به من ندادند، بازخریدم کردند و در تاریخ 1390.10 بنده را طبق حکم آجا به کارگزینی معرفی کردند، اما بنده تسویه نکردم.

 بنده سه فرزند دارم که با احتساب پدر و مادر و خواهرم که تحت تکفل من هستند جمعا" 9 نفر را سرپرستی می کنم و مخارج آنها بر عهده من است. هم اینک با اینکه در ارتش چندین نوبت مفتخر به دریافت تشویقی‌هایی تا حد بالا هم شده بودم در وضعیت بسیار بد معشیتی قرار دارم و بیماری افسردگی و وضعیت حاد اعصاب و روانم به اندازه ای شدت گرفته که در عنفوان جوانی پیرم کرده که البته قابل توصیف نیست.

درست است که مدت 9 سال از ارتش دور مانده ام و درست است که درجه نظامی بنده را بنا به هر دلیل ناحقی، تا ذلیل ترین رتبه پایین آوردند، اما با علاقه وافرم به خدمت در ارتش و به این مرز و بوم و همچنین خدمت به مردم عزیز و ولایت گشورم، همچنان در انتظار توجه مقامات و رسیدگی به مشکل پرونده ام بسر می برم.

فرماندهان مقتدر و عزیز ارتش خواهشا مثبت اندیشی کنند و حضرات کمک کنند به برگشتن من به خدمت نظام و به روند زندگی آرامی که به سختی آن را سپری می کنیم تا ان شاالله بتوانم دوباره افتخار پوشیدن لباس سربازان گمنام امام زمان را کسب نمایم.
با تقدیم کامل ترین احترامات نظامی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه پیشنهادی به کمیسیون لوایح دولت، خواستار اجرای طرح دورکاری ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جانبازان شاغل در دستگاه‌های دولتی که دارای حداقل ۲۰ درصد ضایعه ریوی هستند، شده است.
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، بنیاد شهید و امور ایثارگران با توجه به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا موجب بروز مشکلات جدی ریوی برای افراد آسیب‌پذیر و دارای مشکلات تنفسی بویژه جانبازان شیمیایی شده و نیازمند خدمات و اقدامات حمایتی بیشتری می‌باشند، پیشنهاد اجرای طرح دورکاری ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جانبازان شاغل در دستگاه‌های اجرایی با حداقل 20 درصد ضایعه ریوی که در کمیسیون این بنیاد تعیین درصد شده‌اند را تا اعلام شرایط عادی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا، جهت بررسی و تصویب، به کمیسیون لوایح دولت ارائه کرده است.
بنیاد شهید و امور ایثارگران به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد داده است که جانبازان شاغل در دستگاه‌های دولتی را دور کار کنند.

به گزارش ایلنا، با توجه به شیوع ویروس کرونا که موجب بروز مشکلات جدی ریوی برای افراد آسیب پذیر و دارای مشکلات تنفسی بویژه جانبازان شیمیایی شده و آنها را نیازمند خدمات و اقدامات حمایتی بیشتری می‌کند، بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشنهاد اجرای طرح دورکاری ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جانبازان شاغل در دستگاه‌های اجرایی با حداقل ۲۰ درصد ضایعه ریوی که در کمیسیون این بنیاد تعیین درصد شده‌اند را تا اعلام شرایط عادی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا، جهت بررسی و تصویب، به کمیسیون لوایح دولت ارائه کرده است.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi