شناسه خبر : 76639
شنبه 11 مرداد 1399 , 08:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

ترجیح دادم به جبهه کمک کنم

ا_ن ایثارگر بسیجی و جانباز ۱۰٪ - خدمت مسئولین و دست اندرکاران عزیز، گله دارم از همتون گله دارم. زمانی که جنگ شد بنده ۱۴ سال بیشتر نداشتم سه بار اقدام کردم به جبهه بروم که برگرداندنم، تا اینکه با دست کاری شناسنامه و بزرگ کردن سنم رفتم جبهه، تمام حقوقی که از حضور در جبهه به من میدادن همه را جهت کمک به جبهه می دادم.

 حتی خدمت سربازی را هم داوطلبانه در ۱۸ سالگی رفتم کردستان در سپاه،  که ۱۸ ماه از خدمتم را به صورت داوطلبانه در کردستان بودم که چندبار در دوران بسیجی و خدمت سربازی مجروح شدم که الان چند ترکش در بدنم هست و موج گرفتگی هم دارم و جانباز۱۰٪ هستم که شبانه روز چند عدد قرص اعصاب می‌خوام.

من باب مثال حقوق ۲۵ ماه خدمتم سی و هشت، نه هزار تومن شد که ۵۰ هزار تومن کردم و دادم کمک به جبهه، که در همان زمان در بهترین مکان شهر مغازه هایی بود که قیمتش ۹۰ هزار تومان بود که الان آن مغازه ها بیش از ۲۰ میلیارد قیمت دارد.

البته اینها چیزی جز وظیفه نبوده و همه این مطالب را با استناد به مدرک معتبر می گویم، اما الان که مستاجرم و بیکار و دختر دم بخت دارم و هیچ درآمدی به جز اندک مبلغی که از بابت طرح ۱۵ رمضان می گیریم ندارم، از مسئولین تقاضا دارم کمکی به ما بکنند.

باتشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi