شناسه خبر : 76653
پنجشنبه 09 مرداد 1399 , 11:55
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اختیار سهام ایثارگران به خودشان واگذار می شود

تمهیداتی اندیشیده شده است که زمینه آزادسازی سهام ایثارگران در بانک دی فراهم شود. به این ترتیب اختیار فروش سهام ایثارگران در بانک دی در اختیار خود ایثارگران خواهد بود...

فاش نیوز - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از واگذاری اختیار سهام ایثارگران به خود آنان خبر داد.

سعید اوحدی روز دوشنبه ۶ مردادماه با اشاره به دستور رییس جمهور برای پرداخت مطالبات خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ارائه گزارش آن در هیئت دولت، گفت: در جلسه‌ی روز گذشته هیئت دولت اعلام شد مطالبات مربوط به بازنشستگی خانواده‌های معظم شهدا و همچنین مطالبات موضوع ماده ۳۸ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تا سال ۱۳۹۸ از جمله مطالباتی است که پرداخت آن آغاز شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد پرداخت سایر مطالبات جامعه‌ی ایثارگری گفت: مطابق دستور رییس جمهور و اعلام جناب آقای دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، سایر مطالبات بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌خصوص مطالبات بیمه‌ی درمان تکمیلی ایثارگران و معوقات آموزش جامعه ایثارگری نیز طی ماه‌های آینده پرداخت می‌شود.

معاون رییس جمهور با تشکر از متولیان پیگیری مطالبات ایثارگران گفت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته زمینه پرداخت مطالبات ایثارگران تا پایان کار دولت دوازدهم فراهم شده است و جا دارد از تمام افرادی که برای رسیدن به این هدف زحمات زیادی کشیده‌اند تقدیر و تشکر کنیم.

وی همچنین با اشاره به پیش‌رو بودن سالروز فاجعه‌ی منا، گفت: اهمال و سوءمدیریت عربستان سعودی در برگزاری مراسم حج باعث بروز فاجعه‌ای شد که تمام مسلمانان جهان را عزادار کرد. در این بین تعداد زیادی از هموطنان ما نیز به شهادت رسیدند و یاد آن‌ها همواره برای مردم ما زنده خواهد بود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا گفت: با رسیدن فصول سرد سال شاهد فراگیر شدن بیماری آنفولانزا نیز خواهیم بود. به همین منظور تعامل لازم را با اورژانس کشور برای تهیه واکسن آنفولانزا و واکسینه کردن ایثارگران خواهیم داشت.

اوحدی همچنین با اشاره به سهام ایثارگران در بانک دی گفت: تمهیداتی اندیشیده شده است که زمینه آزادسازی سهام ایثارگران در بانک دی فراهم شود. به این ترتیب اختیار فروش سهام ایثارگران در بانک دی در اختیار خود ایثارگران خواهد بود. به ایثارگران عزیز توصیه می‌کنیم در صورتی که این کار انجام شود، پیش از فروش سهام خود مشورت لازم را داشته باشند.

در این جلسه معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گزارشی از فعالیت‌های این حوزه و انجام طرح پایش سلامت ایثارگران ارائه داد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
از هدیه ازدواج فرزندان ایثارگر چه خبر از سال 93 پرداخت نشده به گفته خود بنیاد.ولی بنده برای فرزندم از مرداد 96 به بنیاد مدارک دادم ولی هنوز خبری نشده.
باسلام:مشخص کنید این سهام مربوط به کدامیک ازایثارگران میشود.باتشکر

...
در راستای هداف فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت و دفاع از جمهوری اسلامی شیعه :
یک عدد کوشی رایگان هوآوی 5g به ما جانبازان ۵% بدهید .
پولش را هم از طلبهای بلوکه شده کم کنند .
پس خرجی برای دولت ندارد .
و قولاً نمی فروشیم ؟!
به بقیه اعیان و اشراف که اجازه واردات خودروی میلیاردی می دهید .
که از ما محروم کردند .
متشکریم .
...
سلام.بازهم منتشرنشدمشکلات ما!!!جانبازان محروم از ماده 38
جناب اوحدی با سلام
حقوق جانبازان بازنشسته فرهنگی بسیار پایین است .
گرانی هم روزانه شده .
مساعدت کنید ماده 39 اجرایی بشه .
با سلام و اجترام از خبرنگاران محترم فاش نیوز تقاضا می شود از مسئولین بنیاد این سئوال پرسیده شود :
چرا برای برخی از ایثارگران تحت پوشش بنیاد این سهام تهیه شده و برای برخی تهیه نشده ؟
چرا به برخی ان زمان پیامک زده شده و بنحوی اطلاع رسانی شده به برخی اطلاع داده نشده ؟
چرا آن زمان اصلا اطلاع رسانی عمومی در اخبار انجام نشده ؟
با سپاس
سلام خودرو جانبازان 50% را بدهید..پانداریم ..لاقل با ماشین چرخی بزنیم..آرزوشده برامون
هدیه ازدواج که خچردیدی دیگه برا نوادگانمام هدبه بدن
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi