شناسه خبر : 76690
چهارشنبه 08 مرداد 1399 , 16:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

«یوسف مجتهد» مشاور رییس بنیاد شهید شد

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «یوسف مجتهد» را به‌عنوان «مشاور در امور طرح و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

فاش نیوز - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «یوسف مجتهد» را به‌عنوان «مشاور در امور طرح و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

متن حکم سعید اوحدی به این شرح است:

جناب آقای یوسف مجتهد
سلام‌علیکم
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به سمت «مشاور در امور طرح و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب می‌نمایم.
امید است با اتکا به خداوند متعال در تحقق اهداف بلند بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به ایثارگران موفق و منصور باشید.
بدیهی است موفقیت در پیشبرد این مهم نیازمند تعامل و همکاری با حوزه مشاور حقوقی بنیاد و دیگر مجموعه‌های ذی‌ربط می‌باشد.
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم.
سعید اوحدی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
این بهترین انتصابه موفق وپیروز باشید
جناب اقای یوسف مجتهدی اینجانب از طرف خود و خانواده شهید ایزدخواه و حزب الهی های مطیع امر رهبری این مسعولیت به شما تبریگ می گویم و از در گاه خدا وند به شما توفیق خدمت به جانبازان و خانواده شهدا و ایثار گران را خواهنم اجر کم عندالله برادر
آقای مجتهد ضمن تبریک ، شما بی اغراق یکی از مخلص ترین و آگاه ترین ایثارگر این کشور هستید . برای شما بهترین ها را آرزومندم
عالی است. ممنون
انتخاب به جا وشایسته جانبازعزیز مجتهد زا ده را به ایشان و جامعه ایثارگری تبریک وبه فال نیک می گیریم
وتشکر از اقدامات اخیر جناب اوحدی .
با سلام و احترام
انتصاب جنابعالی را به عنوان مشاور بنیاد تبریک عرض می کنم ، خواهشمند است در طرح ها و لوایح همه ایثارگران از جمله رزمندگان و جانبازان زیر 25درصد را نیز در نظر داشته باشید.
کشور ما کمبود ثروت و منابع ندارد، بلکه کمبود مدیریت های با انصاف و عادل دارد و هر جایی که انصاف نباشد، فساد گسترش می یابد.
قوانین قعلی، متناسب با شرایط همه ایثارگران تدوین نشده است
با ذکر کلمه ظالمانه 25درصد در متن قوانین عملا اکثریت جانبازان به فراموشی سپرده شده اند.
وابستگان به جانبازان بالای 25درصد امتیازات بیشتری نسبت به رزمندگان و جانبازان زیر درصد دارند!
اکثر حمایت ها ( معافیت بیمه و مالیات و .....)برای ایثارگران شاغل در بخش دولتی نوشته شده و ایثارگرانی که بیشتر نیاز به حمایت دارند به فراموشی سپرده شده اند .
ایثارگران در جبهه ها نان خود را با همدلی در میان هم تقسیم می کردند و سفره اشان یکی بود.
طرح ها و قوانین تبعیض آمیزی که برای گروهی دهها امتیاز غیر ضرور و پر هزینه برای کشور به همراه دارد و برای گروهی دیگر فقر و سختی، نه عدالت است و نه انصاف .
ریشه همه فسادها تبعیض و بی عدالتی در تدوین و اجرای قانون است .
اگر در تدوین قوانین هم حق مردم رعایت می شد و هم خزانه دولت ،کشورمان امروز یکی از توسعه یافته ترین کشورهای دنیا بود .
و تنها راهکار اساسی اصلاح ساختار و تبدیل بنیاد به وزارتخانه است
سلام.ضمن تبریک بشماجانبازسرافرازتقاضاداریم حق ماهاکه محروم ماده 38هستیم بگیرید.جانبازان حالت اشتغال با حکم ازکارافتادگی کلی محروم از ماده 38.موفق و سلامت وسربلندباشید.
به ایشون تبریک میگم حالت اشتغال جانبازان مظلوم 70 درصد شاغل را که به ناحق از گرفتن حالت اشتغال محرومند به جد پیگیری کنند این چه عدالتیه که جانبازان مشمول قانون کار هم از محل هم از بنیاد حقوق میکیرند ولی جانبازان مشمول استخدام کشوری نه!!!!
بنده سال 1377 حالت اشتغال شدم ولی سال 1378 که استخدام شدم حقوق حالت اشتغالن قطع شد.
سلام برادر ارجمند تا الان منشا خیر برکت برجانیازان بودید امیدوارم همیشه موفق موید باشید لطفا پیگیر ماده 38 جانبازانی که قبلا شاغل بودن به همین شامل حالشون نشده پیگیری کنید برادر عزیز
با سلام
تبریک می گویم به جناب آقای مجتهد گرامی
این گوی و این میدان...
موفق باشید و رستگار
احسنت به آقای اوحدی به خاطر این انتصاب ؛
حاج یوسف موفق باشید انشاالله به فکر ایثارگران و جانبازان هستید ،الخصوص تبصره ۲ ماده ۳۹ قانون جامع، چون سالهاست که در حق جانبازان شاغل ظلم و ستم می شود.
بنام خدا
انتصاب یوسف مجتهدیک انتصاب معمول نیست این انتصاب معناومفهومی داردکه بچه های جنگ وایثارگران واقعی وآنهائیکه خرمشهررادیدندمسجدجامعش رادیدندجهان آرارامیشناختندمقاومت خرمشهررادیده بودندخوشحال وامیدواربه طرح وبرنامه ریزی جناب اوحدی میشوندقطعایوسف مجتهددرکنارحاج سعیداوحدی هردوسینه سوخته ایثاروشهادت میتوانندفضای جامعه رایکباردیگربسمت آرمانهای شهداوامام شهداتداعیگرباشندگاهی وقتهادرحقیقت پایان شب سیه سپیدی است بنیادمرکزوخیابان طالقانی یکباردگرحال وهوای سالهای شصت رادرخودش خواهددیدبه فضل الهی برای برادراوحدی وبرادرمجتهدازخدای تبارک وتعالی طول عمروعزت طلب میکنیم
باسمه تعالی
باسلام
ضمن تبریک این انتخاب بجا و شایسته
امیدواریم حکم انتصاب جناب آقای یوسف مجتهد فقط به عنوان یک مشاور صرف و در حد تشریفات نباشد بلکه با عنایت به اشراف کامل و همه جانبه ایشان به قوانین مقررات و مصوبات حوزه ایثارگران و آگاهی کامل و کارشناسانه شان از مطالبات و حقوق معطل مانده و به وادی فراموشی سپرده شده جامعه ایثارگری و نیز آگاهی کامل از مسائل و مشکلاتی که ایثارگران : ( خانواده معظم شهداء جانبازان آزادگان و رزمندگان معسر ) با آن مواجه هستند
ان شاءالله تعامل سازنده جناب آقای اوحدی و سایر تصمیم سازان بنیاد شهید با آقای مجتهد باعث استیفای حقوقی که تاکنون پایمال شده واجرای کامل قوانین مصوب و اصلاح قوانین مشکل دار بالاخص در بخش های : بیمه تکمیلی و حذف بیمه بی خاصیت دی - اصلاح قانون بازنشستگی و پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال تبصره یک - دادن حق واقعی جانبازان درکمیسیون پزشکی - کاهش سود وام صندوق شاهد و در کل منجر برطرف شدن تمام مشکلات و نقایص موجود گردد .
آمین
حکمت کارت که اسفند توزیع شد مانند نیروهای مسلح ماهانه به تعداد نفراتواسه جانبازان هم شارز کنید.تشکر فراوان
سلام جانبازان 20درصد کمک معیشت بگیر ساتا 40درصد حداقل حقوق دریافت می کنند
جانباز20درصد در بنیاد قانون برایش اجرا شده
چرا تا کنون بند ژ اجرا نشده ؟
ایا خدمت رسانی به جانبازان کم درصد گمنام به عهده بنیاد نیست ؟
سلام علیکم
حاج آقای مجتهد با عرض ادب و احترام
تا الان جنابعالی از رویه ها و اقدامات بنیاد علی الخصوص برای جانبازان عزیز زیر25 انتقاد و راهکار ارایه میدادید حالا از شما خواهشمندیم که همان پیشنهادات و راهکارها را اجرا و عملی نمایید
با تشکر
جانباز شیمییایی 20 درصد
سلام و عرض ادب خدمت ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران جناب آقای مهندس اوحدی عزیز ، احسنت بر شما و انتخاب درستتان که برادر یوسف مجتهد را به عنوان مشاور در طرح و لوایح بنیاد انتخاب نمودید ، جناب آقای مجتهد برای ما ایثارگران نیاز به معرفی ندارند و همه ایثارگران از اطلاع رسانی قوانین توسط ایشان بهره بردند و از اشرافیت به قوانین ایشان آگاهند امید است تجربیات و سوابق درخشان ایشان مایه خیر و برکت جامعه ایثارگران باشند و در کنارخانواده همواره سلامت و تندرست باشند ان شاالله.
احسنت مثل اینکه جناب برادر اوحدی رئیس جدید بنیاد انسان شریفی هستند که انسانهای واقعا خدمتگذار را مشاور خود کرده اند
با سلام
ضمن تبریک به جناب آقای مجتهد باید گفت این گوی و این میدان...
باسلام به جناب آقای مجتهد الان وقت آن است که مطالبات ایثارگران وموارد برزمین مانده رفع تبعیض در قوانین ایثارگران .موارد مرتبط با جانبازان حالت اشتغال.ماده 38 وهر آنچه که برزمین مانده را برای ایثارگران احیا کنید
باسلام. بسیار عالی و مبه میمنت و مبارکی ان شاءالله
خسته نباشید آقای مجتهدعزیز هرچند دیدیم که خستگی ناپذیر بودی و هستید انشالله میدانیم که هیچگاه پی پسن و مقام نبودی وهمواره حل مشکلات ایثارگران منظور نظرتان بوده در هر جایگاه رسمی یا هر نوع میزخدمتی عیدتان مبارک
سلام و عرض ادب و احترام به محضر جناب مجتهد خداراشاکریم همرزم دیروزمان وهمدردامروزمان که انصافاً بابرادرهمرزممان جناب ساقی عزیزودیگرهمکاران گرامتان صادقانه وبدون سانسور مشگلاتمان رابگوش... رسانده امیدوارم حال که به بنیاد شهید و امور ایثارگران خانه خوددعوت شده اید همچون گذشته پیگیر امورات جامعه هدف خصوصا مظلوترین قشرجانبازان واقعی باشید که شک نداشته همینطورس باتوجه به اینکه جناب آقای اوحدی خود الحق والانصاف به جدپیگیرنددرادامه عرایضم منصب جديد را به جنابعالی عرض تبریک داشته وامیدواریم جناب‌عالی هم به جد پیگیر مشگلاتی که برسرمان آوارشده گام های مؤثری برداشته درخاتمه صحت وتندرستیتان را آرزومندیم، جمعی از جانبازان
بسمه تعالی
برادرعزیز و فرهیخته ارجمند جناب آقای یوسف مجتهد،
سلام علیکم
انتصاب به حق وشایسته حضرتعالی را به عنوان مشاورحقوقی معاون رئیس‌جمهور ورئیس بنیادشهیدوامور ایثارگران راصمیمانه تبریک عرض می کنم.
آرامش دل ،سلامتی جسم جان ،عاقبت بخیری و توفیقات روزافزون حضرتعالی که ازشهدای عزیز زنده و مدافع به حق ایثارگران می باشید را ازخدای مهربان مسئلت می نمایم.
والعاقبه للمتقین


سلام جناب آقای مجتهد عزیز و بزرگوار
لطفا خواهشمندم در خصوص پرداخت پاداش بازنشستگی جانبازان حقوق بگیر بنیاد پیگیری بفرمایید.سپاس
سلام بر مدافعان ایثارگران
همه آنهایی که در ایام هشت سال دفاع مقدس جان خود را در کف دست گرفته، مدرسه و دانشگاه را رها کردند و به جبهه ها رفتند، باور کنید ایثارگرند و دهها آسیب و زخم های غیر قابل جبران دارند و صبرشان تمام شده
جانبازان را محدود نکنید به بالای 25درصد
رزمندگان را محدود نکنید به داوطلبانه
ایثارگران را محدود نکنید به شاغل بخش دولتی
این کلمات تفرقه آمیز را لطفا از ادبیات و کل قوانین ایثارگران حذف کنید.
خدمت رسانی به ایثارگران باید به تناسب و با اولویت بندی و با عدالت انجام شود
در سی گذشته هیچ انصافی رعایت نشده است و اکثریت ایثارگران هم اکنون دراین سالهای پیری هنوز مسکن مناسب و معیشت حداقلی ندارند .
و این روند بی انصافی بدتر هم شده است .
برای مثال قبلا جانباز زیر25درصد هم می توانست در کمیسیون از کار افتادگی و حالت اشتغال شرکت کند، ولی حالا حتی این اجازه داده نمیشه !
حمایت از ایثارگران محدود به بالای25 و ورود هم ممنوع است!
لطفا قوانین را با عدالت اصلاح کنید .
ما در کشورمان کمبود منابع و ثروت نداریم، بلکه کمبود مدیریت هایی با نگرش عدالت محور داریم
سلام برادر طرح اصلاح بنده ز ماده یک قانون جامع رو پیگیری کن برادر ممنون
سلام علیکم
جناب مجتهدتبریک وقدوم تان تبرک...
شکی نیست که تمام تلاش تان راخواهیدکرد.
مهم این است که خالصانه درخدمت جامعه هدف هستید.
نیت تان پاک وعاشق خدمت اید،،،نه شیفته قدرت***
پیروز،موفق وسربلندبوده وباشید.
باسمه تعالی
با سلام
ضمن تبریک این انتصاب شایسته به جناب مجتهد امیدواریم با درایت ایشان و همکاری بنیاد شهید مجلس و دولت اهم امور مغفول ایثارگران
مانند: معضل بیمه دی - یکسان سازی حقوق رزمندگان و جانبازان معسر - بازنشستگی و پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال تبصره یک - رفع بی عدالتی در کمیسیون های پزشکی - شفافیت و اطلاع رسانی یکسان خدمات مصوب برای ایثارگران
و...همه تکالیف بر زمین مانده به نحو احسن اجرایی و جبران مافات بشود
ان شاءالله
ماده 51 برای فرزندان شاهد شاغل در صورت بازنشسته شدن قطع می شود خواهشمند است پیگیری نمایید تا این ماده برای ایثارگران دائمی باشد.
سلام جناب آقای مجتهد عزیز و بزرگوار
لطفا خواهشمندم در خصوص پرداخت پاداش بازنشستگی جانبازان حقوق بگیر بنیاد پیگیری بفرمایید.سپاس
با سلام واحترام وعرض خسته نباشید خدمت جناب مجتهد وعرض تبریک . این گوی واین میدان جناب مجتهد هم آگاه به مشکلات ایثارگران است وهم اینک مشاور رئیس بنیاد ببینیم چه میکنید خود واقف به مشکلات تلنبار شده ایثارگران هستید حداقل حرمت برباد رفته ایثارگران را به خودشان برگردانید بقیه مشکلات وحقوقشان پیشکش
سلام ودرود بربرادر دلسوز وپیگر که همیشه دغدغه شما ایثارگران بود وخدارو شکر میکنم که برادر اوحدی واز بتن خودایثارگران است این مسعولیت خطیر روبه عهده گرفتن میگه بدریا رفته میداند مصیبت های طوفان رو وانتخاب جنابعالی رو بسیار انتخاب خوش یوم برای ایثارگران است هرچند لیاقت شما خیلی بالاتر از این حرفهاست ولی برای ما خوشحال کننده است کسی امده که درد دل تمام بچه ها رو میداند وباحقوقمان اشنا کرد پس دیگه نیازی نیست حضور فیزیکی جانبازان خانواده شهدا باشدخودشون اتوماتیک وار به مسعولین بالا ارجاع می شودخدا حفطتون کنه ان شالله موفق باشید ما هم براتون دعا میکنیم ان شالله خدا کمک کند شما وبرادر اوحدی موفق باشید ارادتمند شما فرامرز نجف پور جانباز ۵۰ درصد از استان کرمان
با سلام
ضمن تبریک این انتصاب شایسته به جناب مجتهد عزیز ایشان هر جا که باشند در هر پست و مقامی، برای جامعه ایثارگران وجودشان مایه خیر و برکت است پیروز و سلامت و تندرست باشید .
برادران عزیز سلام یادتان هست زمان جنگ ماهمان آدم هستیم ازاین ادمانپرسیدچنددرصدجانبازهستیدبیاید در خانه‌هایشان بگوید قهرمان چراصدی الاواکبرت خاموش کردن اون زمان با دست خالی بیست کشورراشکست دادیم ام ایمروزمسعولان خودمان مارا شکست دادن دنبال بالا پایین نگردید ماهانه زحمت کشیدم کارشمامثل آن می‌ماندیم ازصبخ برای یک نفرکاربکندبعدازظهربرای دیگری بعدبگندصبح حقوق گرفتاری بعدازظهر حقوق نداری این کارباجانبازانکنیدفرق نندازیدخداقهرش مگیردحق جانباز نخوریدببهانه چنددرصد
سلام به برادر ارجمند جناب مجتهد دوتبعیض در مورد جانبازان حالت اشتغال را مرتفع کنید1ِِشرط برخورداری از حقوق ماده 38 ازکارافتادگی هست واز طرف دیگر این حقوق را به جانبازان حالت اشتغال دستگاه ها نمی دهند2از یک طرف فوق العاده ماده. ایثارگری ماده 51 برای جانبازان بالای بیست وپنج در صد در نظر گرفته شده از طرف دیگر باز این فوقالعاده را به جانبازان حالت اشتغال دستگاه ها نمی دهند .این موصوع از مصادیق تبعیض ناروا برای بهترین فرزندان این ملت است.تا چند صباحی عمری برای آنان باقی مانده بخاطر خدا کاری کنید آقای مجتهد اول خدا وبعد هم شما
استاد مجتهد سلام و عرض ارادت دارم مبسوط ....
واما بعد چشم جماعتی زخم دل خورده از این جماعت عجوج مجوج به شماست . یا علی مدد . ببینم چیکار میکنی .
با سلام و عرض ادب فقط خواستم معاونت اقای مجتهدی را تبریک بگم چون تو این چند سال ما خیلی به این اقا زحمت دادیم انشاالله موفق باشی ایمانی از قرچک
تبریک خدمت آقای مجتهد عزیز انشاالله بتوانید برای رزمندگان سه ماه جبهه که به بیماریهای خاص وپیوند اعضاء کلیه و... دچار هستند کاری انجام دهید برادر من حدود چهار ماه جبهه و شیمیایی هم است البته چهار بیست و چهارم بنده خدا بیکاره مستاجر و هزینه‌های درمانی هم شما را به خدا اگه میتونید کاری براش انجام بدهید.
خداروشکربعد۷سال تازه اقایون فهمیدن بایداهلش روبزارن سرکاری که کارسازباشه،البته ناگفته نباشه اقای مجتهدجایگاه ریاست بنیادراداره ولی مدیران عزیزبخاطرعلایق سیاسی همیشه امثال مجتهدهاراحذف کردن ولی بعدازمدتی متوجه شدن کاراشتباهی مرتکب شدن واقعاجای تاسف داره حدود۷سال مدیران بنیادباکج فهمی قوانین ظلمهای زیادی به این اقشارنمودن.بازم خداراشکرحداقل متوجه شدن امثال سردارصفری ویوسف مجتهدبه حق خادم وکاربلدقوانین ومشگلات جامعه ایثارهستن،بازم ارزوی موفقیت برای این عزیزمیکنم
سلام من جانباز ۳۵ در صد هستم سال ۶۱ مجروح شدم چرا ماده ۳۸ به من نمی دهندشماره ملی ۲۷۲۲۱۰۸۸۸۷
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مجتهد عزیز و بزرگوار، در رابطه با پرداخت پاداش بازنشستگی جانبازان حقوق بگیر بنیاد پیگیری فرمایید.
ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مجتهد
درصورت امکان ملاقات حضوری و شماره تماس مستقیم ازاین بزرگوار را خواستارم.باتشکر
برادر عزیزم جانباز جناب اقای مجتهد عزیز خداوند را سپاسگذارم که شما برادر عزیز را به مشاور عالی منصوب نموده اند تورا به فاطمه زهرا من جانباز 50درصد حکم حالت اشغال دارم چون شاغل هستم حقوقم را قطع کردند من قبلا حقوق می گرفتم مراجعه کردم می‌گویند چون تو کارمند هستی حقوق شما قطع می شود چه ربطی به حقوق جانبازی من دارد که بارها شما تاکید کردین طبق قانون جامع ایثارگران مصوب مجلس و تائید شورای نگهبان در برنامه پنجم تورا به تن مجروحیت تورا به خون آن شهیدتان به امام حسین قسم حقوق مارا بدهند حق ماست همان گفته ها شما بسیار عمل کنید یا حسین
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi