شناسه خبر : 76713
جمعه 10 مرداد 1399 , 12:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آسمانی شدن آزاده و جانباز "حاج غلامعلی محمدی"

پیام تسلیت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل؛

شادروان "حاج غلامعلی محمدی" کهن سال‌ترین آزاده و جانباز گرانقدر ۳۵ درصد دوران دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت.

آسمانی شدن آزاده و جانباز دفاع مقدس

سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در پیامی درگذشت جانباز و آزاده سرافراز ۸ سال دفاع مقدس حاج غلامعلی محمدی را تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت رزمندگان سپاه حضرت عباس(ع) استان آمده است:
خبر درگذشت مرحوم حاج غلامعلی محمدی آزاده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس از نمونه‌های صبر و ایثار موجب تألم و تأثر خاطر گردید.
رزمندگان سپاه حضرت عباس (ع) مصیبت در گذشت این پدر فداکار را به عموم مردم شهیدپرور استان، تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان علوّ درجات برای آن فقید سعید، وصبر و شکیبائی برای بازماندگان مسئلت می‌نماییم.
مرحوم «حاج غلامعلی محمدی» از جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی که یاد آور فداکاری بی دریغ و وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی است که با قامت غیرت و جانبازی در راه اسلام، لوای اقتدار ایران اسلامی را استوار گردانید و پس از سال‌ها صبر و بردباری و تحمل رنج جانبازی، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت.
زنده یاد «غلامعلی محمدی» متولد اول دی ۱۳۱۵ در دوران دفاع مقدس از طریق بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور یافت و در تاریخ پنجم اسفند ۱۳۶۲ حین عملیات افتخار آفرین خیبر و نبرد بی امان با دشمن توسط نیرو‌های متجاوز بعثی عراق به اسارت گرفته شد و پس از تحمل ۵ سال دوران پر رنج اسارت در چهارم بهمن ۱۳۶۷ سرافرازنه به میهن اسلامی بازگشت.
شادروان حاج غلامعلی محمدی کهن سال‌ترین آزاده و جانباز گرانقدر ۳۵ درصد دوران دفاع مقدس است که پس از سال‌ها صبر و بردباری و تحمل رنج جانبازی، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت.

پیکر این جانباز و آزاده گرانقدر امروز در گلزار شهدای غریبان اردبیل جوار هم رزمان شهیدش به خاک سپرده شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi