شناسه خبر : 76840
پنجشنبه 16 مرداد 1399 , 16:56
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رونامایی از«لبخندی به معبر آسمان» بر سر مزار شهید دین‌ شعاری + تصاویر

کتاب«لبخندی به معبر آسمان» صبح امروز همزمان با سالروز شهادت شهید محسن دین‌شعاری فرمانده گردان تخریب لشگر 27 محمدرسول‌الله(ص) سر مزار این‌شهید رونمایی شد.

کتاب«لبخندی به معبر آسمان» شامل خاطرات دوستان و همرزمان شهید حاج‌محسن دین‌شعاری فرمانده گردان تخریب لشگر 27 محمدرسول‌الله(ص) به‌ کوشش انتشارات شهید کاظمی و به مناسبت سی‌وسومین سالگرد شهادت این‌ شهید والا مقام و با حضور خانوده گرامی شهید دین شعاری و برخی از همرزمان شهید امروز صبح(5 شنبه 16 مرداد) بر سر مزار او رونمایی شد.

این‌کتاب، شامل خاطراتی از شهید دین‌شعاری است که برادران و همرزمان او بیان کرده‌اند و گروه تحقیقاتی فتح‌الفتوح، آن را برای چاپ و انتشار به انتشارات شهید کاظمی سپرده است. مطالب این‌کتاب در7 فصل و 240 صفحه گردآوری و چاپ شده‌ است و در انتهای کتاب نیز به تصاویری از شهید دین‌شعاری اختصاص دارد.

این مراسم، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری، سر مزار این‌شهید واقع در بهشت‌زهرا(س) تهران، قطعه 29، برگزار شد.

منبع: جماران
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi