شناسه خبر : 76863
شنبه 18 مرداد 1399 , 15:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عیادت استاندار خوزستان از محیط‌بان جانباز گتوندی

استاندار خوزستان از محیط‌بان جانباز گتوندی در اهواز عیادت کرد

اهواز- استاندار خوزستان به همراه مدیرکل محیط زیست خوزستان و جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از محیط‌بان شهرستان گتوند در اهواز عیادت کرد.

 غلامرضا شریعتی با حضور در منزل سید امین هادی پور محیط‌بان شهرستان گتوند که درگیری با این اشرار از ناحیه پا قطع عضو شد، اظهار کرد: امروز به منظور تقدیر از احساس مسئولیت این محیط‌بان که در فروردین‌ماه امسال در پی حمله عده‌ای اشرار به پاسگاه محیط‌بانی پای خود را از دست داد به همراه مدیرکل محیط زیست خوزستان و جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان در منزل شخصی وی حضور پیدا کردیم.

وی افزود: در روز حادثه این محیط‌بان وظیفه شناس در پاسگاه محیط‌بانی در حال خدمت بود که تعدادی افراد ناشناس برای سرقت سلاح‌های موجود به این محل حمله کردند.

رئیس شورای تأمین استان خوزستان تصریح کرد: در ابتدا این محیط‌بان به وسیله سلاح‌های سرد مورد ضرب و جرح قرار گرفت و در نهایت اشرار به پای وی شلیک کردند و با وی درگیر شدند.

شریعتی با تقدیر از تلاش و مقاومت این محیط‌بان وظیفه شناس در حفاظت از محیط زیست، بیان کرد: اشرار بعد از یک ساعت درگیری از محل متواری شدند که در نهایت با تلاش نیروی انتظامی، متخلفان دستگیر شدند و در انتظار صدور حکم قضائی به سر می‌برند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: این محیط‌بان به علت ضربات وارده و تیراندازی به پای وی، خون زیادی از دست داد که با اقدامات درمانی جان وی حفظ شد اما با وجود تلاش کادر درمان یک پای خود را از دست داد.

وی با تقدیر از خدمات این محیط‌بان خوزستانی برای حفظ محیط زیست، گفت: مجموعه مدیریت استان خوزستان همواره در کنار این محیط‌بان حضور دارد تا با حداقل مشکلات به زندگی خود ادامه دهد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi