شناسه خبر : 76867
یکشنبه 19 مرداد 1399 , 08:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حسین پورشلمانی

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان  با تبریک و تهنیت به خانواده شهید حسین پور شلمانی اظهار کرد: بر تمام مسئولان لازم است تا آخرین قطره خون در مسیر آرمان های شهدا بمانند.
وی ادامه داد: مسئولان در نظام اسلامی باید راهی که شهیدان طی کردند را مستحکم نگه دارند زیرا امروز سر سفره شهدا نشسته ایم.
نماینده ولی فقیه در گیلان بر درس گرفتن از سیره شهدا تاکید کرد و افزود: در طول تاریخ شهیدان انسان هایی بصیر بودند و این امر موجب جاودانگی شهدا شده است.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه شناخت رهبر زمان از ویژگی های شهیدان است، تصریح کرد: شهید حسین پور شلمانی با بصیرت خود با صلابت از منویات رهبری تبعیت کرد.
وی، شهدای امروز را پیرو راه امام حسین(ع) دانست و بیان کرد: شهید حسین پور شلمانی پس از یک هزار سال به کاروان امام حسین(ع) محلق شد و جان خود را فدای این راه کرد و این هنر است.
امام جمعه رشت با اشاره به آگاهی مقام معظم رهبری نسبت به عظمت شهدا، خاطرنشان کرد: داشتن بینش و بصیرت و همچنین اخلاص از ویژگی های بارز شهداست بنابراین نیت های درونی است که نزد خدای متعال ارزش آفرینی می کند.
آیت الله فلاحتی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه حاج قاسم سلیمانی انسانی بی ادعا بود، اشاره کرد و گفت: تنها هدف شهید قاسم سلیمانی خدای متعال بود و این مسیر را از روی اخلاص انتخاب کرد.
وی با بیان اینکه اگر از خود گذشتیم و تنها رضای خدا را در نظر داشتیم به همه خواسته ها می رسیم، اظهار کرد: عزت و ذلت به دست خداست.
نماینده ولی فقیه در گیلان، شهدا را فاتح دل ها عنوان کرد و یادآور شد: شهدا به ایران عزت دادند بنابراین مشاهده می کنیم این اخلاص است که امور را به سرانجام می رساند.
آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه جوانان امروز رهبر زمان خود را درک کردند، بیان کرد: امروز بزرگ ترین نعمتی که خدا به ملت ما داده این است که جوانان مقام معظم رهبری را با یک اشاره درک می کنند و این درک رهبر زمان از هنرمندی های یک انسان محسوب می شود.
وی به عزت شهدا در دنیا و آخرت اشاره کرد و افزود: عهد می بندیم راه شهدا را با صلابت ادامه دهیم و گفتار، رفتار و اعمال خود را طوری تنظیم کنیم که شهیدان در آن عالم لبخند رضایت آمیز داشته باشند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه شهید حسین پور تنها تعلق به ملت ایران ندارد، تصریح کرد: شهید حسین پور به دنیای اسلام، آزادی خواهان و اهالی مقاومت جهان تعلق دارد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi