شناسه خبر : 76901
سه شنبه 21 مرداد 1399 , 10:20
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دستیاران شیطان در میان مسئولان را چگونه بشناسیم؟!

یک سالک طریق و فرد انقلابی باید برای تشکیل خانواده فرصت را از دست ندهد و در گزینش همسر که اساس خانواده است مراقبت لازم را داشته باشد...

فاش نیوز -  جهاد کامل همیشه خانوادگی است: ۲۵ ذی الحجّه روز « یطعمون الطّعام » و روز درخشش خانواده‌ای نمونه که سه روز روزه‌داری خود را بی افطار گذراندند تا مسکین و یتیم و اسیری را از درگه خود ناامید نرانند و...

 اساساً حرکت‌های ماندگار انبیا و اؤلیای بزرگ خدا در محفل مبارک خانواده‌ای صبور شکل گرفته است.

 در هجرت ابراهیم از مکّه و ماندن خانواده‌ی تنهایش در سرزمین غیر زراعی مکّه تا مأموریت بنای بیت‌الله‌الحرام و امتحان قربانی و... همه رسالتی خانوادگی بود.

 اوّلین مؤمنان پیامبر نیز خانواده‌اش یعنی همسر و علی علیه‌السلام بودند که ایشان نخستین جماعت مسلمین را تشکیل دادند و نخستین دعوت نیز از خاندان ایشان صورت گرفت.

 مباهله‌ای که نزاعی توحیدی و سرنوشت‌ساز بر سر حقّانیّت اسلام با بزرگترین دین تحریف شده‌ی قبل از خود بود نیز بر پایه‌ی مقدّس‌ترین خانواده شکل گرفت و سرانجام حسین علیه‌السّلام با خاندان خود وارد حماسه‌ی ماندگار عاشورا شد و...

 همه‌ی این موارد گویای نقش اساسی خانواده در حرکت دینی و رسالت انسانی ماست و به‌ازای اهمیّت این اساس مقدّس، شیاطین نیز برای نابودی آن در تلاشند.

 بنابراین ازدواج امری مقدس است و یک سالک طریق و فرد انقلابی باید برای تشکیل خانواده فرصت را از دست ندهد و در گزینش همسر که اساس خانواده است مراقبت لازم را داشته باشد.

 شیطان در طول تاریخ اغوای خود، با ترویج بی‌بندوباری‌های جنسی و بلای قوم لوط، به‌دنبال سست کردن بنای خانواده بوده است؛ که اخیرا با مدد شبکه‌های تلویزیونی و تولیدات تصویری و به رسمیّت شناختن هم‌جنس‌گرایی و ازدواج‌های به اصطلاح سفید، به دنبال هدم خانواده می‌باشد. بنابراین افتخار امثال اوباما در به‌رسمیّت شناختن همجنس‌گرایی، خود بهترین شاهد شیطان بزرگ بودن دولت پنهان کاخ سفید می‌باشد. 

 البته در جامعه‌ی ما برای انهدام اساس خانواده درس خواندگان مکتب انگلیس خبیث با سخت کردن مقدّمات ازدواج و ایجاد موانع مسکن و اشتغال و تسهیلات ازدواج، عملاً مانع شکل‌گیری این اساس مقدس به نفع مفسده‌های زیادی می‌شوند و با مزخرف خواندن حرکت‌های مثبت، مانند مسکن ارزان‌قیمت مهر دولت سابق و تعطیلی آن، عملاً با حذف سرپناه خانواده، شکل‌گیری این اساس ربّانی را با مانع جدّی مواجه می‌کنند.

 بنابراین بهترین راه سنجش صداقت دولت‌ها و مکاتب مدعی سعادت بشر، میزان اهتمام آنان به آسان‌سازی ازدواج و ترویج آن و سهل کردن دسترسی به مسکن و تسهیلات ازدواج و اشتغال می‌باشد که اگر اینگونه نبودند باید آنان را دستیار شیطان بدانیم.

محمدرضا سابقی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
خیلی خوب نوشته اید.. با مروری بر مسئولان ایران و خاورمیانه و جهان شرق و غرب میتوان فهمید..
بنابراین بهترین راه سنجش صداقت دولت‌ها و مکاتب مدعی سعادت بشر، میزان اهتمام آنان به آسان‌سازی ازدواج و ترویج آن و سهل کردن دسترسی به مسکن و تسهیلات ازدواج و اشتغال می‌باشد..

موید باشید
ممنون از شما.. براستی که اهتمام به امور مردمان نشانه عبودیت خداست.
و بی توجهی به انسان و جوامع بشری نشانه غلبه هوای نفس و تسلیم در برابر دعوت شیطان است.
موارد مورد اشاره شما صحیح و درست بوده و از شما سپاسگزارم.
ووووی فاش نیوز کار از آمپر سوزوندن گذشت ... موتورم کامل اوردی پایین ... این چیه گذاشتید ...؟
استاد بگو به قرآن ...واقعا تو هم معتقدی اینا دستیاران شیطانند !
حالا مکاتب و دولتها را ولش کن
ربونت گاز بگیر !
یعنی شما می گی
آیت الله برزخ بین هم !
رزمنده که جانش را برای سعادت مردم فدا می کرد هم !
هیئت امنای مسجد هم !
جانباز که آدم برای فرار از دست ظلم بی حد عده ای بهش پناه میاره هم !
اون مسئول فرهنگی وقیح گردانی که فرمانده اش دختر معلول داشت هم !
ببین دم اذان چی دیدما ؟
همه و همه دستیار شیطانند .. نگووووووو !
راستی اون کامنت بزار مودبت کجاست فاش ؟
سلام و عرض ارادت به محضر جناب سابقی عزیز خداوند شما وخانواده محترمتان را همیشه و در همه حال درپناه همیشه امنش محفوظ و مصون بدارد ان شاء ا... جناب سابقی قربانت بشیم با این نوشته‌ها ی زیبا وجملات گهربارتان اما حیف که میخ آهنی بر سنگ فرو نرود، این از خدا بی خبر ان7سال از عمر جامعه هدف خصوصا مظلوترین قشرجانبازان را تباه کردند، میدانم که میدانید این ناکسان چه خانواده های را از هم پاشوندن، چه خانواده های را تیره بخت کردند خدا ازشون نگذره هرچند چه معلوم ایمانی به خدا و روز رستاخیز داشته باشند اگر دارندکه خودشان می‌دانند جه عواقبی درانتظار شانس دیگرحرفی ندارم البته حرف ودردودل که زیادست ولی گوش شنوایی نیست تازه بعضی ازخودی ها بهمون خورده میگیرن،
خیلی عالی
قلم زیبایی دارید. ممنون و تشکر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi