شناسه خبر : 76907
دوشنبه 20 مرداد 1399 , 08:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیوند زوج جوان در کهف‌الشهدا

 

پیوند زوج جوان در کهف الشهدا اعیاد مذهبی فرصت مناسبی برای زوج‌های جوان است تا زندگی مشترک خود را در چنین ایامی جشن گرفته و به خانه بخت بروند.

از همین رو روز گذشته همزمان با عید سعید غدیر، پیوند آسمانی زوجی جوان هم‌زمان با این روز فرخنده در جوار شهدای گمنام کهف‌الشهدای ولنجک برگزار شد.

چند سالی است پیوند ازدواج جوانان در اماکن منسوب به شهدا مانند مزار شهدا، گلزار‌های شهید و حتی معراج الشهدا به رسمی پسندیده تبدیل شده است.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
متسافانه سطخ توقعات اقا داماد ها و عروس خانم ها نیز بالا رفته ادختر خانم ها انتظار دارند که پسرهای که قصد ازدواج دارند توقع دارند در سالن های گران قیمت مراسم عروسی برگزار شود .و اخرش هم تو خانوادها حرف . ....... خواهد بود
این مسله .مسله روز ما هستش
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi