شناسه خبر : 76928
سه شنبه 21 مرداد 1399 , 09:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جبهه جهانی شباب المقاومه چیست؟

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

جبهه جهانی شباب المقاومه چیست؟

دبیرکل جبهه جهانی شباب المقاومه در معرفی این جبهه گفت: جبهه جهانی شباب المقاومه متشکل از جوانان بیش از ۱۰۰ ملیت جهان است.

ششمین همایش بزرگ جبهه جهانی شباب المقاومة در 23 مرداد ماه 1399 با موضوع «آزادی قدس، هدف نهاییِ فاطمیون» و سخنرانی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم؛ رهبر نهضت اسلامی بحرین در مشهد مقدس، حرم امام رضا علیه السلام برگزار می‌شود. به همین مناسبت، مرکز رسانه فاطمیون سخنان دبیر کل این جبهه جهانی درباره اهداف جبهه را منتشر کرد.

حجت‌الاسلام پورهواشمی، دبیرکل جبهه جهانی شباب المقاومه در معرفی این جبهه گفت: جبهه جهانی شباب المقاومه متشکل از جوانان بیش از 100 ملیت جهان است که شورای مرکزی آن متشکل از 30 ملیت جهان و دارای هیئت امنایی است که سیاست‌های کلان آن را تعیین می‌کند. بعد از اینکه در حوزه مقاومت جبهه اسلامی فتوحات بسیار گسترده‌ای داشته و بعد از اینکه دیدیم شهید حاج قاسم سلیمانی پرچم مقاومت را در قله بلند و افراشته کرده‌اند، فهمیدیم نیاز است در حوزه فرهنگی دینی سیاسی و اندیشه‌ای نیز فعالیت‌های ایجاد شود.

وی افزود: جبهه جهانی شباب المقاومه در 12 اسفند ماه سال 1397 تأسیس شد و به دنبال این است که همان نکته‌ای که مقام معظم رهبری درباره مکتب حاج قاسم فرمودند، با همکاری جوانان کشورهای مختلف از جمله پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، انگلیس، آفریقا، آمریکا، برزیل و ... اجرا کند و فعالیت داشته باشد و بتواند اسلام ناب با نگاه مقاومت را به کشورهای مختلف صادر کند. جبهه جهانی شباب المقاومه دارای سه هدف عمده است: حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی، وحدت حول محور مقاومت و نابودی اسرائیل و آزادی قدس از جمله این اهداف است.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi