شناسه خبر : 76956
چهارشنبه 22 مرداد 1399 , 10:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز پیشکسوت بازی چوگان درگذشت

«ابراهیم نوزایی» رئیس فدراسیون چوگان در پیامی درگذشت «فریبرز تا‌محرابی» از جانبازان دفاع مقدس و پیشکسوت بازی‌ چوگان را تسلیت گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

«استواری عظمت جانبازان که پس از جانفشانی بی ادعا در عرصه مبارزه با خصم با زخمی بر پیکر و رنجی خاموش در پس صلابت آسمانی، عمری بسته لب از شِکوِه، تجلی شوکت ایثار را به نظاره نهاده‌­اند، ‌شُکوه را شرمنده می‌سازد.

وجود این راست قامتان، نماد مقاومت و ایستادگی است و همیشه‌ تاریخ، سزاوار تکریم و گرامیداشت ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان و آزادمنشان خواهند بود.

با کمال تأسف و تألم جانباز «فریبرز تاج محرابی» پیشکسوت چوگان کشورمان دار فانی را وداع گفت و به همرزمان جانباز خویش پیوست.

درگذشت این جانباز معزز را به خانواده محترم ایشان و ملت شریف ایران و جامعه ورزشی کشور تسلیت عرض می­‌نمایم و صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات برای آن جانباز معزز از بارگاه ایزد منان خواستارم.

ابراهیم نوزایی
رییس فدراسیون چوگان»

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi