شناسه خبر : 77205
شنبه 01 شهريور 1399 , 15:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تشییع پیکر شهید گروهبان یکم حامد ضابط/تصاویر

تشییع پیکر گروهبان یکم حامد ضابط از گروهان ضربت سر کلانتری چهارم که در تعقیب و گریز راننده متواری سابقه دار به شهادت رسید.

عکاس: زینب حمزه لویی

 واحدهای گشت موتوری ضربت سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری پایتخت به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک می شوند و به آن دستور ایست می دهند که راننده پراید بی توجه به دستور ماموران پلیس از محل متواری می شود. در ادامه تعقیب و گریز صورت گرفته راننده پراید که پشت چراغ قرمز گیر کرده بود و راه فرار نداشت به صورت دنده عقب به سمت موتور سیکلت حرکت کرد و راکب و سرنشین موتور سیکلت را زیر گرفت که در پی این حادثه راکب و سرنشین موتور سیکلت (گروهبان یکم حامد ضابط و ستوان یکم محسن حسینی ) مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند. در این حادثه گروهبان یکم حامد ضابط به شهادت رسید و ستوان یکم محسن حسینی در بیمارستان تحت درمان است. گفتنی است راننده پراید که سوابق متعدد ارتکاب سرقت نیز دارد با تلاش گروه ضربت سرکلانتری چهارم دستگیر شده و تحقیقات ادامه دارد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi