شناسه خبر : 77211
یکشنبه 02 شهريور 1399 , 10:04
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سید حسن نصرالله:

وظیفه ما دفاع از کشور و ملتمان است

سید حسن نصرالله : وظیفه ما دفاع از کشور و ملتمان است/ برای جانفشانی آماده‌ایم

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد دفاع از کشور را وظیفه خود می‌دانیم و برای جانفشانی آماده‌ایم.

به گزارش شبکه المنار، سید حسن نصرالله اظهار داشت ما دفاع از کشور و ملت خود را هنگامی که مورد تعدی قرار گیرند، وظیفه خود می دانیم.

نصرالله که به مناسبت سومین شب عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) سخن می گفت، خاطر نشان کرد ایالات متحده آمریکا با قدرت و سلاح و ارتش و سازمان اطلاعات خود در بسیاری از مناطق جهان دخالت می کند، آیا از آمریکا خواسته شده در امور کشورها دخالت کند؟

وی با انتقاد از سکوت در برابر اقدامات تجاوزکارانه آمریکا افزود آمریکا می تواند جنگ به راه اندازد و استخوان کودکان در یمن را خُرد کند و آن وقت تو نمی توانی کلمه ای را بر زبان بیاری که تجاوزگری را محکوم کند، از حزب الله می خواهند در منطقه دخالت نکند، در حالی که این همه کشور با پول و سازمان اطلاعاتی خود در لبنان دخالت می کنند.

نصرالله خطاب به آمریکایی‌ها گفت چه کسی به شما حق داده در امور کشورها دخالت کنید و جنگ به راه اندازید و آنگاه به ما و دیگران اجازه کمک به این کشورهایی که شما به آنها تجاوز می‌کنید، نمی‌دهید؟

وی اظهار داشت : هنگامی که خواستار کمک از جمهوری اسلامی ایران می‌شویم، باید در چارچوب امکانات خود آن را درخواست کنیم و اینگونه از هر گروهی درخواست کنیم.

نصرالله گفت هنگامی که شما از ملت فلسطین حمایت می‌کنید یا به سوریه می روید تا با گروههای تروریستی مسلح بجنگید، آیا این در راستای منافع عالی ملی قرار دارد یا خیر؟ ما همچنان برای جانفشانی و فداکاری آماده‌ایم.

دبیرکل حزب الله همچنین درگذشت آیت الله تسخیری مشاور مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi