شناسه خبر : 77258
سه شنبه 04 شهريور 1399 , 08:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت اجرا می‌شود

حجت الله فرهادی از اجرای طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت و همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر خبر داد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و شاخص منش و رفتار مردم هستند.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره اجرای طرح سپاس در هفته دولت عنوان کرد: در تداوم طرح سپاس و به‌منظور قدرشناسی از شهدا و ایثارگران دولت، با تأسی به سنت حسنه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و ریاست محترم جمهوری در دیدار با ایثارگران و بهره‌گیری از فضای شایسته تبلیغی و فرهنگی هفته دولت در فاصله زمانی بین یکم شهریور لغایت ۶ شهریور در سراسر کشور با این عزیزان دیدار یا تماس تلفنی برقرار می‌شود.
وی در ادامه افزود: برنامه‌های تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای کارمند دولت و ایثارگران شاغل در سطوح مختلف باتوجه به شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد در پایان گفت: هدف از انجام این دیدارها و تماس‌ها، ابلاغ سلام مسئولان نظام به مناسبت هفته دولت به خانواده‌های معظم شهدا و کارکنان ایثارگر دولت، دلجویی از والدین، همسران و فرزندان شهدا، خانواده‌های جانبازان و آزادگان و قدردانی از صبر و استقامت ایشان است.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi