شناسه خبر : 77343
شنبه 08 شهريور 1399 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دلنوشته های مجازی کاربران به مناسبت شهادت حضرت علی اکبر (ع)

دلنوشته ‎های مجازی کاربران به مناسبت شهادت حضرت علی اکبر (ع)

کاربران فضای مجازی با فرارسیدن هشتمین روز محرم الحرام در عزای حضرت علی اکبر (ع)، دلنوشته ‎های زیبایی را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

حضرت علی‌اکبر(ع)، فرزند بزرگ امام حسین (ع) جوانی شجاع، دلیر و با بصیرت بود که شباهتش به پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) زبانزد همگان بود، در کنار ابالفضل العباس(ع) لحظه‌ای چشم از پدر برنمی‎داشت و در جنگ خونین و نابرابر عاشورا به عنوان اولین شهید از بنی‌هاشم به لقاءالله پیوست.

هشتمین روز از محرم هرسال به حضرت علی بی الحسین، علی‌اکبر (ع) نسبت داده شده و به همین مناسبت کاربران با انتشار دلنوشته‌هایی در فضای مجازی از اربااربا شدن پیکر جوان حسین(ع) و غم بزرگی که اباعبدالله به دوش می‎کشید نوشتند که در ادامه تعدادی از آن‎ها را مشاهده می‎کنید.

انتهای پیام

منبع: آنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi