شناسه خبر : 77362
دوشنبه 10 شهريور 1399 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پدر شهیدان امیری به فرزندان شهیدش پیوست

ظهر عاشورا همزمان با شهادت سید و سالار شهیدان و یاران با وفایشان، پیکر پدر شهیدان «یوسف و علی محمد امیری» در میان حزن و اندوه عزاداران حسینی و بامرثیه سرایی مداحان اهل بیت تشییع و به خاک سپرده شد.

فاش نیوز - ابوالشهدا"حاج ملک محمد امیری" به فرزندان شهیدش پیوست.

مرحوم ملک محمد امیری، که از اولیای معزز شهدای شهرستان فارسانِ چهارمحال بختیاری بود از متدینن شهر محسوب می شد که با زحمت بسیار و دادن رزق حلال به فرزندانش از آنها رزمندگانی مدافع حریم ولایت و رهبری و دفاع از کیان اسلام و انقلاب تربیت کرده بود. وی سرانجام به علت کهولت سن و بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش ملحق شد.

بنا بر این گزارش ظهر عاشورا همزمان با شهادت سید و سالار شهیدان و یاران با وفایشان، پیکر پدر شهیدان یوسف و علی محمد امیری در میان حزن و اندوه عزاداران حسینی و با مرثیه سرایی مداحان اهل بیت تشییع و به خاک سپرده شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi