شناسه خبر : 77377
دوشنبه 10 شهريور 1399 , 12:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

معوقات ما چه شد؟

جانباز ۲۵درصد - بنده حقیر ذلیل، جانباز ۲۵درصد هستم، که بدنم پراز ترکشه و ۶/۲۴ شیمیایی اعصاب و روان هستم که بابت شیمیایی بودنم هیچ درصدی ندادن. اون زمان از پادگان امام حسن اعزام شدیم، الان که پیگیری کردم میگن تمام مدارک از بین رفته و نتوانستم نامه مدت حضور در جبهه را برای حالت اشتغالم بگیرم، دو تا صورت سانحه دارم یکی بابت مجروحیت شیمیایی ام در لشگر ۲۷، که تایید شده است و دیگری از فرمانداری خرمشهر بابت ۴۸ تا ترکش که هنوز در بدنم هستند، ۴ تا ترکش در کتف و کمرم هست ولی درصد واقعی کمرم را بهم نمیدن، هر دوتا دست و پاها و سینه ام پر از ترکش متعدد می‌باشد، با یه اعصاب خراب و داغون، خداوکیلی ۲۵ درصد حق مجروحیت من هست؟ درصد دیگه نخواستیم.

به من بعد از گذشت چهل سال از تاریخ مجروحیتم، تازه ۳ ساله که مستمری یه ملیون و هفتصد تومان میدن و کارت جانبازی گرفتم، چرا اینقدر جانبازان را آزار و اذیت میکنن؟ همه ماها در یک سنگر بودیم و از جان و دل بخاطر خاک و وطن دفاع کردیم، چرا به ماها معوقات نمیدین،؟ چرا اینقدر سنگ اندازی میکنن؟ ما همان داوطلبان میدان مین بودیم، حالا بد و بی ارزش شدیم،؟؟؟ یعنی ارزش یه معوقات را هم نداریم آن هم بعداز چهل سال زجر کشیدن و تحقیر شدن ؟؟؟

من با استخوان شکسته دست و زانو و پر از ترکش، مسافرکشی می‌کنم، مستاجرم، بیکار و بی پول، و تا خرخره زیر قرض و وام و بدهی و ... دیگه تا کی باید آخه تحقیر بشیم؟؟؟ آن هم جلوی زن و بچه هامون؟ بهترین سال‌های عمرمون در جبهه، زیر باران توپ و گلوله و خمپاره گذشت، بدنم پر از ترکش خمپاره ۶۰ هست، یه روانی به تمام معنا هستم که حوصله خودمم ندارم، حالا ببین زن و بچه  هام چی از دست ماها میکشن؟ پس فرق بین اونی که اصلا جبهه نرفته با امثال من چیه؟ به خدا همشون وضعشان توپه، ما شدیم فقیر، از درون خودمون را سوزاندیم از بیرون مردم را، همه میگن مملکت مال شما جانبازانه، پس کو؟؟ چرا ما ندیدیم، لااقل معوقات را از تاریخ مجروحیتم حساب کنید، بدهید واقعا، نه اینکه جلوی رسانه ها فقط شعار بدید، یه بیمه دی دارم که هیچ داروخانه ای قبولش نمیکنه، تازه داروهای من همه مکمل استخوان هستند که اون هم میگن جزو بیمه نیست، به کی باید درد دلمون را بگیم آخه؟؟؟

 شما ببینید همون کشورهای دشمن!!! به سربازهای مجروحش میگن قهرمان ملی، و بهترین ها را در زندگی براشون مهیا میکنن، ما که مسلمان هستیم!!! چی کار کردین واقعا برای جانبازان و اسرا و خانواده شهدا؟؟ شما که ماشاالله خودتون برادر عزیز از جنس ما هستید، چرا، چرا چرا؟؟؟ چرا جانبازان و اسرا و... باید اینقدر درد و رنج و گله و شکایت باید داشته باشن؟؟؟ شما را به خدا قسم میدم، آیا با ماهی یک و هفتصد با دو تا بچه بزرگ و مستاجر و بیکار و بی پول و مقروض و... می تونید ۱۰ روز زندگی کنید؟ خداوکیلی، مردونه، شرافتاً، این همه خفت و خواری برای امثال من بس نیست؟؟؟

 باید سر تا پای کسی که از جان خودش برای دفاع از مردمش و خاکش و ناموس گذشته، نباید طلا گرفت؟؟؟ طلا پیشکش، فقط معوقات هر کسی را از تاریخ مجروحیتش، بدون کاغذ بازی و بهانه تراشی و آزار و اذیت، یک جا، با احتساب تورم روز، پرداخت کنید، به خدا همه جانبازان این درد دلشونه، وجدانا"، برای یک بار هم که شده، عمل کنید واقعاً، نه اینکه فقط شعار بدید، همه دعاتون می کنند، بزارید این آخر عمری، لااقل خانواده‌هاشون یه خیری از پدر جانبازشون ببینند، نه اینکه تحقیرش کنند، شرافتاً، معوقات را پرداخت کنید بدون بهانه و سنگ تراشی، یعنی من جانباز، ارزش یه معوقات را هم ندارم؟ به خدا دیگه هیچی نمی‌خوام از شما، یا علی.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام حداقل اعلام کنید که وعده اقای اوحدی مبنی بر پرداخت معوقات جانبازان تا اخر هفته دولت نسبت به کدام یک از اقشار جانبازان محقق شده ما که جانباز هفتاد درصد هستیم معوقه ای ندیدیم و یا ما معوقعه ای نداریم . خواهشمند با بیان شرایط تعلق معوقات برای قشرهای مختلف با درصدهای مختلف روشنگری بفرمایید تا دامن دولتیان بی لکه باقی بماند؟؟؟
با سلام
لطفا در مورد وعده پرداخت تمامی مطالبات ایثارگران ازجمله جانبازان داوطلب غیرشاغل از کار افتاده کلی تاپایان هفته دولت امسال که سپری شد اطلاع رسانی نمایید چراکه ظاهرا چون هنوز ماده 38 اجرایی نشده است قابل محاسبه و پرداخت نبوده است.
جانباز 45 درصد سیجی ماده38 دولت شانتاز مدار دروغگو در قبل هفته دولت اعلام کردن معوقات ومطالبات در هفتهدولت پرداخت میگردد
هفته دولت همه ما را گذاشتند سر ار و اوحدی اعلام مرد معوقات و مطالبات جامعه ایثارگران تاما ر دوره اول دوم دولت روحانی پرداخت شد ولی هیچ ریالی در هفته دولت پرداخت نشد
لطفا بیاید این دروغ بزرگ یک کمپی بزر راه بندازیم تا به مطالبات برسیم.
دولت زرگویان درغوگو روحانی
جانباز
سلام ایثارگران عزیز که دربانک دی حساب دارند یک سری به حسابشان بزنند
هفته دولت تمام شد پس معوقات که قول دادید چی شد چرا اینقدر دروغ میگید بس خجالت بکشید
سلام و عرض ادب و احترام به محضر علی آقای گل عزیزبرادر از شروع هفته دولت هرروز سر زدیم سر میزنیم خبری نیست انگار سرکاربودیم، این پوزخند های پرزیدنت فریدون از هر نیشتری زهرآلوده تر وجگرسوزتر خدایا ازشون نگذر ومیدانم ای قادربی نهایت مطلق به همین زودی خوارشون خواهی کرد چرا که وعده حضرت دوست خطا نداشته، دولتیان، مجلسیان به اصطلاح انقلابی متولیان امر درب هيچوقت روی یک پاشنه نچرخیده ونخواهد جرخید این نصیحت را بجان ودل بگوش گیرید، نه چنان ماندونه چنان خواهد ماند.
بیچاره جانبازانی که هیج معوقه ای ندارندجانبازان حالت اشتغالی که که ماده 38براشون اعمال نشده بلاتکلیف هستند..حقی که ناحق شده و کسی هم پاسخگو نیست!!!
با حذف جانبازان 25 درصد از ماده 38 بزرگترین خیانت را کردید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi