شناسه خبر : 77418
چهارشنبه 12 شهريور 1399 , 11:58
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کابوس سیدحسن نصرالله برای صهیونیست‌ها

یک رسانه رژیم صهیونیستی شرایط کابوس‌وار واحد‌های ارتش رژیم صهیونیستی مستقر در شمال فلسطین اشغالی بعد از شهادت یکی از رزمندگان حزب‌الله لبنان به تصویر کشید.

وقتی یک تهدید سیدحسن نصرالله به کابوس صهیونیست‌ها تبدیل می‌شودشبکه ۲۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی در پایگاه اطلاع‌رسانی خود به بخش‌هایی از بحرانی که ارتش صهیونیستی بعد از شهادت یکی از رزمندگان حزب‌الله در آن به سر می‌برند، اشاره کرده است.

به اعتراف این رسانه عبری زبان، جرقه این کابوس در اوت ۲۰۱۹ زده شد زمانی که (سید) حسن نصرالله معادله جدیدی را با «اسرائیل» (رژیم صهیونیستی) بنا نهاد و بعد از آنکه دو مبارز حزب الله در یک بمباران هدف قرار گرفتند معادله «خون در مقابل خون» را اجرایی کرد.

در چارچوب همین معادله است که ارتش (رژیم صهیونیستی) شش هفته گذشته را در آماده باش حداکثری به سر برده است، پست‌های ایست و بازرسی افزایش پیدا کرده و گشتی‌های فعال در نزدیکی دیوار حایل نیز برای کنترل تحرکات حزب‌الله در داخل لبنان افزایش پیدا کرده‌اند در حالیکه سامانه‌های پدافند هوایی، توپخانه، نیروی پیاده و مخصوص نیز در مرز‌های شمالی (فلسطین اشغالی) به آماده‌باش کامل در آمده‌اند.

این شبکه عبری‌زبان بعد از آن به دو حادثه درگیری مرزی (که صهیونیست‌ها با خود یا با بوته‌زار‌های اطراف خود درگیر شدند) اشاره کرده و بعد از آن خبر داد، نصرالله منتظر آن است که سربازان ارتش از مخفیگاه‌های خود خارج شوند، او گفته آن‌ها دست آخر از مخفیگاه خود خارج خواهند شد و آنگاه است که پاسخ ما را دریافت خواهند کرد.

تهدید نصرالله کافی است که سطح هوشیاری در طول مرز برای چند روز و حتی چند هفته دیگر هم باید به همین شکل ادامه پیدا کند، این آماده‌باش تا زمانیکه حزب‌الله آن چه که می‌خواهد انجام دهد ادامه خواهد یافت، یعنی باید یک نظامی ما کشته شود، پس فرماندهی منطقه شمالی مجبور است همچنان نیرو‌ها را در آماده‌باش حداکثر نگه دارد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi