شناسه خبر : 77442
شنبه 15 شهريور 1399 , 08:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدار با ایثارگران تا حل مشکلات ادامه دارد

مهندس سعید اوحدی، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۱۱ شهریورماه در حالی برای دیدار با جانبازان معزز، عازم مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله شد که این دومین دیدار چهره به چهره و عیادت از جانبازان این مرکز بوده است.
 

تحقق وعده دیدار دوباره رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان مرکز ثارالله/ دیدار با ایثارگران تا حل مشکلات ادامه دارد

 
 

در دیدار نخست که روز ۲۲ خردادماه سال جاری روی داد، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پای درد و دل‌های جانبازان نشست و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
مهندس اوحدی در همان دیدار با تأکید بر اینکه خدمت به ایثارگران توفیق الهی و مایه افتخار و مباهات است تصریح کرد: «نباید سرسوزنی برای خدمت به ایثارگران کوتاهی شود».
دیدار دوباره رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که پس از بررسی و رفع بخش مهمی از مشکلات جانبازان معزز ساکن مرکز توانبخشی ثارالله در فضایی صمیمی و همراه با خرسندی جانبازان معزز برگزار شد، نویدی بر تداوم حضور مسئولانه و وفای به عهد در ادای وظیفه خدمت و استمرار دیدار مدیران و مسئولان مختلف بنیاد شهید و امور ایثارگران با جامعه ایثارگری عزیز در آینده است.
بر اساس برنامه‌ها و تدابیر اجرایی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار با جامعه شریف ایثارگری در سراسر کشور تداوم یافته و تا حل حداکثری مشکلات این عزیزان ادامه دارد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام علیکم
بهترین رسیدگی به جانبازان،،،اجرای قانون است!
بقیه اش پیشکش!!!
هرکس میتواند کاری برایم انجام دهد حداقل حقم زایه نشه هرکس درمنطقه خودش مدونع کی جبهه رفته مجروح شده وکی خورده رمین یا دوا کرده الان داره جانبازی میگره بقیه اش با خداوند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi