شناسه خبر : 77488
دوشنبه 17 شهريور 1399 , 08:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز هفتاد درصد تهران، آسمانی شد

جانباز ۷۰ درصد ۸ سال دفاع مقدس،"مرتضی طاهری" روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهیدان پیوست.

«مرتضی طاهری» جانباز 70 درصد دفاع مقدس به جمع شهدا پیوست

فاش نیوز - جانباز 70 درصد 8 سال دفاع مقدس،"مرتضی طاهری" روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهیدان پیوست.

بنا بر این گزارش مرتضی طاهری از جانبازان قطع دوپا و شیمیایی کشور بود که اواخر جنگ تحمیلی به درجه جانبازی نائل گردیده بود و 32 سال بعد از مجروحیتش را در راه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت طی کرد و با تحمل سختی و رنج ناشی مجروحیت سرانجام روز گذشته یکشنبه 16 شهریور ماه 1399 به فیض عظمای شهادت رسید.

جانباز مرتضی طاهری متولد 1351 شهرری در تهران بود. او مرداد ماه سال 1367 در عملیات بیت‌المقدس 7 در سه‌راهی شلمچه خرمشهر از ناحیه هر دو پا مجروح شد، ضمن اینکه بر اثر استعمال مواد شیمیایی ناشی از بمباران دشمن بعثی عراق نیز از ناحیه ریه شیمیایی شده بود. از این شهیدِ سعید دو فرزند (یک دختر و یک پسر) به یادگار مانده است.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مرتضی طاهری، امروز دوشنبه 17 شهریور ماه 1399 از ساعت 9 صبح از مقابل منزل پدری شهید در میدان رسالت، خیابان هنگام، بالاتر از میدان الغدیر، بالاتر از سازمان آب، کوچه دوم، پلاک 12 برگزار و پیکر مطهرش برای خاکسپاری به بهشت زهرای تهران منتقل و در قطعه 26 گلزار شهدا در جوار دیگر شهدا و همرزمانش آرام خواهد گرفت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi