شناسه خبر : 77540
چهارشنبه 19 شهريور 1399 , 17:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش مصور ازمراسم اربعین سردار جانباز شهید، اسدالله رئیسی

مراسم بزرگداشت و اربعین سردار جانباز شهید، اسدالله رئیسی در مزار شهدای جیرفت، با رعایت فاصله‌ی اجتماعی و اصول بهداشتی برگزار شد...

فاش نیوز - مراسم بزرگداشت و اربعین سردار جانباز شهید، اسدالله رئیسی در مزار شهدای جیرفت، با رعایت فاصله‌ی اجتماعی و اصول بهداشتی برگزار شد.

جانباز شهید اسدالله رئیسی متولد ۱۳۳۷ در شهرستان جیرفت بود که در سن ۲۴ سالگی فرماندهی یکی از گردان‌های تیپ ثارالله را بر عهده داشت و در 8 مرداد ماه، پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت جانبازی، به یاران شهیدش پیوست.

 

این شهید والامقام سال ۶۱ در عملیات رمضان مجروح و از ناحیه نخاع دچار آسیب جدی شد، پس از ۳۸ سال جانبازی به آرزوی دیرین خود رسید و در گلزار شهدای جیرفت به خاک سپرده شد.

 

  جانباز شهید اسدالله رئیسی مظهر درخشنده‌ی مجاهدت مخلصانه و خستگی‌ناپذیر در راه جلب رضایت الهی، اسوه‌ی اعلای صبر و استقامت در برابر مصائب و ناملایمات، نمونه‌ی درس‌آموز ایمان و ایستادگی بر سر اصول و ارزش‌های اسلام ناب محمدی و مصداق پای‌بندی بر آیین ولایت، و پیروی محض از ولی امر زمان بود که تا لحظه‌ی آخر عمر بر این مشی مخلصانه خود پای فشرد.

*** تصاویری از مزار شهدای جیرفت کرمان

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi