شناسه خبر : 77594
شنبه 22 شهريور 1399 , 16:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

معوقه یک جانباز اهوازی را نداده اید!

من فخریه چمیعی جانباز ۳۵٪ بنیاد شهید و امور ایثارگران اهواز شهرستان کارون میباشم. می خواستم بدونم که چرا معوقه من را پرداخت نمیکنه؟

بنیاد با اینکه جانبازانی را می شناسم که چند بار است معوقه به حسابشان واریز شده و من حتی یک بار هم ریالی دریافت نکردم. در ضمن با اینکه ۳۵٪ می باشم هر وقت به بنیاد می روم تسهیلاتی نمی گیرم.

باید بیایید و از نزدیک وضعیت زندگی من را ببینید. در بدترین جای اهواز و با مشکلات زیادی روبرو هستم. شما رو به هر کس می پرستید کاری برایمان انجام دهید. جانباز حالت اشتغال می باشم و این چند ماه است دو میلیون و هشتصد حقوق می گیرم.

آیا این انصاف است که به یک جانباز که یک چشمش را تخلیه کرده و هنوز که هنوزه جای ترکش بر بدنم است با فقر و بدبختی زندگی کند شما و وجدانتون قضاوت فرمایید.

جانباز فخریه چمیعی حالت اشتغال بنیاد شهید اهواز شهرستان کارون

با تشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام جانبازعزیزشمابایدبطوراصولی پیگیرامورجانبازیتان باشیداولاقانون تعریف نموده که هرسه سال یکبارمیتوانی بکمسیون پزشکی بروی جهت افزایش درصد.ازنظرحقوقی بایدشماحقوق حالت اشتغال بگیریدکه این حقوق یک جدول متعارف داردوکسی حق دخل وتصرف درآن رانداردباابرازشرمندگی وبابوسیدن دست مبارکتان میگویم بجای اینکه ازدیگران کمک میخواهی خودتان باهمان صلابت دوران جنگ به بنیادبرویدوحقوق قانونی اتان رامطالبه کنید.حق رابایدبگیری بخصوص دراین شرایط پس بایک یاعلی اول وقت اداری پیگیرکارتان باشید
با عرض سلام چرا معوقه من را نریخته اند چطوری این قانون وعدالت؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi