شناسه خبر : 77621
دوشنبه 24 شهريور 1399 , 09:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ضرورت ایجاد روش‌های نوین برای ارتباط با جامعه ایثارگری

«سعید اوحدی» با بیان این‌که یکی از آسیب‌های بزرگی که در پی شیوع بیماری کرونا شاهد آن بودیم، دور شدن مسئولان از ایثارگران است، بر ضرورت ایجاد روش‌های نوین برای ارتباط با جامعه ایثارگری تأکید کرد.

 

ضرورت ایجاد روش‌های نوین برای ارتباط با جامعه ایثارگری«سعید اوحدی» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، روز گذشته (شنبه) در جلسه هم‌اندیشی با جمعی از اعضای شبکه معتمدین معین، با تاکید بر اهمیت جایگاه معتمدین معین، اظهار داشت: امام جعفر صادق (ع) می‌فرمایند که اگر گوشه‌ای از نعمات خداوند به سمت شما آمد، مبادا به آن نعمت بی‌تفاوت باشید و شکر آن را به جای نیاورید. مجموعه معتمدین معین هم یکی از نعماتی است که به بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیده است و وظیفه ماست که این نعمت را بشناسیم.

وی افزود: معتمدین معین حلقه واسط و پل ارتباطی بسیار مهمی بین جامعه معزز ایثارگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند. ارتباط معتمدین معین با جامعه ایثارگری باعث می‌شود که بتوانند یکی از اجزای کلیدی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند.

اوحدی ادامه داد: یکی دیگر از رسالت‌هایی که بر دوش معتمدین معین قرار دارد، تبیین و انتقال اهداف و برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگری است و در مقابل آن نیز باید مسائل و نقطه نظرات جامعه گران‌قدر ایثارگری به بنیاد شهید و امور ایثارگران منتقل شود.

معاون رییس جمهور موضوع اعتمادسازی در جامعه را از ضروریات امروز کشورمان دانست و گفت: کشور ما تحت ظالمانه‌ترین و بی‌سابقه‌ترین فشارهای استکبار جهانی قرار دارد؛ بنابراین یکی از سرمایه‌های مهمی که در چنین شرایطی می‌تواند باعث موفقیت شود، وجود اعتماد بین مردم و نظام است و استکبار جهانی نیز همین موضوع را مورد هدف قرار داده است و جامعه ایثارگری نیز به عنوان اصیل‌ترین بخش جامعه، هدفی جدی برای این موضوع است؛ لذا در چنین شرایطی است که فعالیت‌های معتمدین معین اهمیتی دوچندان پیدا می‌کند.

رییس بنیاد شهید و امور‌ ایثارگران افزود: یکی از آسیب‌های بزرگی که در پی شیوع بیماری کرونا شاهد آن بودیم، دور شدن مسئولان از ایثارگران است؛ امروز و با چنین وضعیتی، مجموعه‌ای مانند معتمدین معین می‌تواند این خلأ ارتباطی را پر کند و باید در پی روش‌های نوین برای ارتباط با جامعه ایثارگری باشیم.

خاطرنشان می‌شود؛ اعضای شبکه معتمدین معین حاضر در این جلسه نیز به بیان نظرات، پیشنهادات و دغدغه‌های خود پرداختند

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسمه تعالی
باسلام و درود بر همه حق گویان و حق جویان
جناب آقای اوحدی
جانا سخن از زبان ما می گویی
یکی از معضلات مهم مدیریتی این است که اکثر مسئولان در قالب کلام بیان حرف طرح و ایده بسیار زیبا و متین ایراد سخن می کنند
اما متأسفانه در مقام عمل هرگز به درصد کمی از آن حرف ها وعده ها و قول ها و ادعاهایشان هم عمل نمی کنند !!
بارها از طریق همین رسانه فاش نیوز مراتب گله ایثارگران از غیر ممکن بودن و مسدود بودن راه های ایجاد ارتباط بین ایثارگران و رئیس کل بنیاد شهید چه از طریق سایت بنیاد شهید و چه از طریق تلفن های بنیاد را مطرح کرده ام و انصافا فاش نیوز هم منعکس کرده است
اما هرگز به این خواسته به حق ایثارگران وقعی نهاده نشده است
اما انتظار ما از شما که با آمدن تان بارقه هایی از تغییر رویه انفعالی و بی توجهی های مدیریت های قبلی بنیاد شهید , به یک نهاد پویا و مطالبه گر را در اذهان جامعه هدف زنده کرده اید این است که راه ارتباط ایثارگران با خودتان را چه در وبسایت بنیاد شهید و چه از راه تلفن های بنیاد باز کنید و اگر مافیایی نیز در این مقوله سد راه است آن را در هم شکنید ان شاء الله باعث موفقیت بیشتر شما خواهد بود.
یاعلی
سلام آقای او حدی جانبازان زیر۲۵ چه فرقی دارد جانبازان بنیاد حداقل را میگیرد جانبازان زیر۲۵درصد ساتا یک میلیون انم تازه شده لطفا پیگیری کنید ممنون
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi