شناسه خبر : 77716
یکشنبه 30 شهريور 1399 , 08:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برنامه های هفته دفاع مقدس بنیادشهید:

تجلیل جانبازان ۷۰درصد از کادر درمان در هفته دفاع مقدس

برگزاری تور‌های گردشگری ویژه همسران شهدا، اجرای طرح نمادین سپاس و تجلیل جانبازان ۷۰درصد دفاع مقدس از کادر درمان، برگزاری کنگره ملی "شکوه ایثار"، رونمایی از ۴۰ عنوان کتاب نشر شاهد و تجلیل از نویسندگان و فعالان مجازی حوزه ایثارگری، تجلیل از ۴۰کارمند رزمنده بنیاد شهید و تجلیل از نخبگان برتر شاهد و ایثارگر از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

فاش نیوز - ویژه برنامه چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار یعقوب سلیمانی تشریح شد.

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، ویژه برنامه بزرگداشت چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح  روزشنبه درسالن شهید رسول زاده تشریح شد.

سردار یعقوب سلیمانی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، آن را سیمای زمینی آیات الهی و ذخیره بی ‌نظیر و گنج تمام‌ نشدنی دانست و گفت: به همین مناسبت برنامه زیاد و متنوعی  درسراسر کشور از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این خصوص برنامه ریزی شده  است که با 40 برنامه محوری و با حداقل 4000 اجرا در سراسر کشور  این هفته را گرامی می داریم.

وی سپس با تشریح جزییات برنامه های این حماسه ملی گفت:  آیین "شب‌های پرستاره" در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) ی تهران و 40 گلزار شهدای سراسر کشور با عنوان "با این ستارگان" همزمان برگزار خواهدشد.