شناسه خبر : 77741
دوشنبه 31 شهريور 1399 , 09:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

شهادت جانباز ۷۰ درصد ایلامی

جانباز ۷۰ درصد استان ایلام «مجید کریمی» پس از ۲۸ سال تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت سرانجام به ندای حق لبیک گفت و به شهدا پیوست.

فاش نیوز - جانباز معزز ۷۰ درصد استان ایلام «مجید کریمی» پس از 28 سال صبوری و تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت سرانجام به ندای حق لبیک گفت و به شهدا پیوست.
 
جانباز معزز ۷۰ درصد «مجید کریمی» به یاران شهیدش پیوست
بنابراین گزارش جانباز ۷۰ درصد «مجید کریمی» از جانبازان گرانقدر بمباران هوایی شهر ایلام بعد از سال‌ها رنج ناشی از مجروحیت، روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار در صحن امامزاده علی صالح (ع) به خاک سپرده خواهد شد.

این جانباز گرانقدر در جریان بمباران هوایی شهر ایلام به دست رژیم جنایتکار بعث عراق در تاریخ ۱۵ خرداد ماه سال ۶۱ از نواحی پای چپ (قطع عضو)، سر و صورت و دست چپ دچار مجروحیت شد و به افتخار جانباری نائل آمد و سرانجام در تاریخ ۳۰ شهریورماه به خیل شهدا پیوست.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi