شناسه خبر : 77819
چهارشنبه 02 مهر 1399 , 10:56
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

تنهافرزند شهیدم و بی کس، لطفا کمکم کنید!

ن ن - من تک فرزند شهیدی هستم که پدرم در سال ۶۵ شهید شده و مادرم هم سال ۸۱ به علت بیماری فوت کرده، البته با خانواده ای با سه بچه و شوهرم گه مریض است.

من دارای مدرک ارشد تربیت بدنی ولی بیکار هستم.

برای چندمین بار درخواست می کنم کمکم کنید تا در این آزمون پیش رو استخدام شوم، چون واقعا به کار نیاز دارم.

به خدا قسم نه کسی را دارم که از حقوق پدرم استفاده کند و نه حتی خودم از وام اشتغال استفاده کرده ام. می توانید تحقیق کنید.

مگر من هم فرزند شهید نیستم؟

آیا سهم من به عنوان شهید به اندازه دیگر فرزندان مردم نیست؟ من از سال ۷۲با مدرک دیپلم دنبال کار هستم ولی هنوز بلاتکلیفم، چون نه پدر دارم ونه مادر.

آن زمان هر وقت خودم به بنیاد شهید مراجعه می کردم در جواب درخواست اشتغالم، می گفتند مدرک تحصیلی ات پایین است و باید بروی ادامه تحصیل بدهی! بعد از سال ها زحمت که توانستم مدرک ارشدم را بگیرم، حالا نه شغلی از طرف بنیاد داده می شود و نه حمایتی.

آقای اوحدی من دیگر دارد سن و سالم بالا می رود، بچه که نیستم. به جرات قسم می خورم که من کسی را ندارم تا پارتی ام شود.

خواهش می کنم شما کمکم کنید، دیگر خسته شده ام از بی عدالتی روزگار و اجحافی که در حقم می شود. مگر پدر من هم شهید نشده؟ آیا چون بی کس هستم جواب رد می شنوم؟ 

اسلام اباد غرب استان کرمانشاه  ممنون از شما

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
بنام خدا
خواهرخوبم سلام امیداست احوالات شریفه شماخوب باشد.

ازاینکه میتوانم باخواهرم صحبت کنم خداراشاکرم وسپاسگزارکه دخترپدرمی وهمدردم هستی ازاینجهت وقتی فرزندشهیدی پیامی میگذاردبطورناخودآگاه کشیده میشوم سمت پیامش واگربیست صفحه باشدهمه اش رامیخوانم این ازاین بعد ازبعددیگرقضیه منهم نگران وضعیت شماهستم چونکه مثل شماسه خواهردارم که هرسه دارای مشکلات زیادی هستندبایک تفاوت که شماتحصیلات عالیه داریدوآنهادرحدمتوسطه هستندلذا من فکرمیکنم بنیاد بنیادسال قبل نیست چراکه یک دردکشیده هادی سکان بنیاداست کسیکه دررنج دکترحسین دهقان است وایشان بدلیل آشنایی بادردهای جامعه هدف تصمیمات خوبی اتخاذخواهندکردلهذاپیشنهادبرادرتان این است که تحت هرشرایطی ملاقاتی دودقیقه ایی باجناب اوحدی داشته باش وبمحضی مشکلاتت راگفتین من اطمینان دارم که حل خواهندکرد.
با سلام همانطور که برادرمان آقای امیری گفتند فقط باید به مقامات بالا مکاتبه وملاقات داشته باشید متاسفانه استخدام دولتی کم است ودولت روز به روز کوچکتر می شود و امتیاز ایثارگران ندید گرفته می شود .
سلام و عرض ادب
خواهر خوبم یادگار عزیز شهید والامقام

❓چرا تنها و بی کس❗❗
لطفا دیگر نفرمایین تنها و بی کس...

زیرا تا وقتی جانباز و آزدگان در قید حیات هستند شما هرگز بی کس و تنها نخواهی بود
از شما فرزند خوب و معزز خواهشمندم جانبازان و آزادگان
را به وویژه در رأس همه شخص سردار اوحدی آزاده و جانباز گرانقدر در جایگاه معاونت ریاست جمهوری و ریاست بنیاد شهید کل کشور را که روزهای جنگ با پدر شهید گرانقدرتان و تمام شهدای والامقام 8 سال دفاع مقدس همسنگر و همرزم بوده اند ... را بجای پدر خودتان بدانید و هرگز باوجود همرزمان و همسنگران شهدای والامقام احساس تنهایی و بی کسی نفرمایید

خواهشمندم همین اساعه گوشی تلفن خودتونو را بردارید با شخص جناب حاج آقای اوحدی تماس بگیرید و مشکلات تان را با شخص ایشان درمیان بگذارید حقیر 100% به شما اطمینان میدهم در کمترین زمان ممکن دستور فوری جهت رفع مشکلاتتان را صادر می فرمایند...

شماره های تماس آقای مهندس اوحدی را دوستان بزرگوار فاش نیوز حتما دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند اگر شماره نداشتند حقیر میتوانم با ارسال برای فاش نیوز تا در اختیار شما قرار دهند
یاحق
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi