شناسه خبر : 77827
چهارشنبه 02 مهر 1399 , 11:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارتش گفت جانبازی ولی بنیاد هنوز نه!

غلامرضا نوروزی - سرباز هم دوره ۱۸ ماه وظیفه و دوره ۶ ماه احتیاط در خط مقدم جبهه و جنگ بودم. دارای کارت ایثارگری هستم. با کد ایثارگری ۳۳۶۴۱۹۳۳۶۴۲۲ و همراه ۰۹۱۸۸۸۸۰۸۳۷ . کد ملی ۶۴۱۹۳۳۶۴۲۲. در جبهه فکه در روز سیزده بدر سال ۶۲ از ناحیه گوش مجروح شدم‌. طبق ماده ۸۷ قانون ایثارکران ارتش مرا با کمیسیون های احراز، صورت سانحه و شورای عالی پزشکی و تایید کمیسیون ماده ۱۲۰ ارتش و۱۴ درصد جانبازی به من دادند.و سازمان ایثارگران ارتش ۹ سال پیش مرا به بنیاد شهید کرمانشاه و اسلام اباد معرفی کردند.

 از دیوان عدالت شکایت کردم. دادگاه بدوی شعبه ۳۷ و دادگاه تجدبد نظرخواهی شعبه ۲۴ دیوان عدالت حق را به من داد‌ . با شماره رای صادر شده ۶۰۹۹۸۰۹۰۲۶۰۱۳۹۷ مدت پنج سال است بنیاد شهید پرونده ام را راکد کرده و در حقم رسیدگی نمی شود. سنم بالا میرود درد جراحت می کشم. شنوایی از دست دادم. هنوز بنیاد مرا زیر پوشش خود قرار نداده و هرروز یک بهانه می آورد‌ بازرسان بنیاد حق را ناحق میکنند‌ آیا در این مملکت قانونی هست که پیگیر حق من باشد. در این هفته دفاع مقدس از تمام مسئولین ایران تقاضای رسیدگی دارم‌. که کمی به وصیت امام خمینی ک فرموده کسی که از یک رزمنده غافل شود به اتش دوزخ الهی می سوزد‌.

آقای رییس بنیاد شهید پرونده من طبق ماده برنامه ششم توسعه دیوان عدالت دادگاه تجدید نطر خواهی حق به من داده. چرا رسیدگی نمیکنید. اگر کسی ندارم خدا که دارم. بالای سرت رو نگاه کن و حق را به حق دار بده‌ که ببشتر از این درد جراحت نکشم.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
خدمت بردار بزرگوار جانباز وآزده سرافراز جناب آقای اوحدی ریاست محترم بنیاد شهید وامورایثارگران پرونده‌های زیادی که مدرک بالاینی و مجروحیت شیمیایی همزمانی ندارند ولی توسط یگان های اعزامی کننده تایید ودر بنیاد شهید احراز وراکدوبایگانی شده اند تکلیف چیست
مگراینها خدامیشناسن
وقت میکم خیلی سادهای این دولتمردان دوست ندارن سروشکل ماها را ببینن
سلام ، انچه قابل تشخیص است که مسئولان زندگی در ایران را جهان سومی میدانند و خانواده را در اروپا و امریکا اسکان دادند تا در جهان اول زندگی کنند. انها مردم ایران را قبول ندارند فقط موقع انتخابات مردم را میخواهند و هیچگونه ارزشی برای مردم قایل نیستند.
بدبختانه برجام در دوره اصلاح طلبان به دم رسید و چنانچه آمریکا یکماه زودتر از برجام خارج شده بود هرگز مردم به اصلاح طلبان رای نمی دادند علیهذا رویی که از سنگ پای کوهی پیش برده مدعی گفتمان شده که مردم به آن گفتمان رای دادند. در انتخابات 1400 مردم با قاطعیت نشان خواهند داد که هیچ گفتمانی در اصلاح طلبی وجود ندارد که مردم به آن رای بدهند یا ندهند بلکه چنانچه در کوچه و بازار گشتی بزنند متوجه خواهند شد مردم به گفتمان انقلاب اسلامی و فرهنگ عاشوراییان ایمان و اعتقاد دارند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi