شناسه خبر : 77887
سه شنبه 08 مهر 1399 , 11:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فعالیت های داوطلبانه گروه جهادی گردان "انصار الرسول"

تولید ماسک تا اربعین حسینی

نیت خیرخواهانه ایثارگران گروه جهادی گردان "انصار الرسول" تا اربعین حسینی ادامه دارد.

فاش نیوز - گروه جهادی رزمندگان گردان "انصارالرسول" همچنان به خدمت و جهاد داوطلبانه‌ی خود در مسیر سلامتی ادامه داده و نیت خیرخواهانه ایثارگران این گروه تا اربعین حسینی ادامه دارد.

 رزمندگان و ایثارگران ایستگاه صلواتی گردان انصار الرسول لشگر 27 محمد رسول‌الله مزار شهدا، در ماه اربعین حسینی و عزاداری ماه صفر، همچنان به تولید ماسک صلواتی مشغول هستند.

این ایثارگران سختکوش، ماسک‌های تولیدی خود را به صورت رایگان به هیئات مذهبی و عزاداران اهل بیت اهدا کرده و از ابتدای صبح، تا پایان روز، با عشق خدمت به هم‌وطنان خویش بی‌وقفه کار می‌کنند.

این گروه جهادی نیت انسان دوستانه خود را، یک دوره از ابتدای آغاز کرونا جهت اهدا به مراکز درمانی به مرحله عمل درآوردند. این عزیزان نیت دارند که در دوره دوم، جهت کمک‌رسانی به عزاداران اهل بیت، تولید ماسک رایگان را تا اربعین حسینی ادامه دهند.

اجرشان با سیدالشهداء

 

گزارش از شهید گمنام

عکس از اسماعیل پارسا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi