شناسه خبر : 77918
یکشنبه 06 مهر 1399 , 16:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درمهرماه صادر می شود:

کارت اعتباری جایگزین کوپن خرید کالای اساسی

حدود ۲۰ میلیون نفر ماهانه ۱۲۰ هزار تومان اعتبار خرید دریافت و حدود ۴۰ میلیون نفر نیز با پرداخت مبلغ ۵۰ درصد آن، قادر به تهیه‌ی کالاهای اساسی...

فاش نیوز - طرح تامین کالاهای اساسی در صحن علنی مطرح و با رای 200تن از نمایندگان فوریت آن برای رسیدگی در روز چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری به تصویب رسید.

براساس این گزارش، طرح تامین کالاهای اساسی با تقاضای 50تن از نمایندگان مجلس در صحن علنی مطرح و پس از سخنان موافق و مخالف با رای 200تن از نمایندگان فوریت آن برای رسیدگی در روز چهار شنبه‌ی هفته‌ی جاری موردتصویب قرار گرفت.

حمیدرضا حاجی بابایی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه‌ی مجلس طی سخنانی در خصوص ضرورت تصویب طرح تامین کالاهای اساسی خاطر‌نشان کرد: بر اساس این طرح، مبلغ 30 هزار میلیارد تومان برای صدور کارت‌های اعتباری جهت خرید کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است.

وی یاد‌آور شد: از حدود 60 میلیون نفر افرادی که این طرح آنها را در بر می‌گیرد، 20 میلیون نفر از آنها کسانی هستند که تحت پوشش کمیته‌ی امداد، بهزیستی و سایر اقشار آسیب‌پذیر و ایثارگران هستند.

به گفته‌ی نماینده‌ی مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، با این کارت که از مهرماه صادر خواهد شد، حدود 20 میلیون نفر ماهانه 120 هزار تومان اعتبار خرید دریافت و حدود 40 میلیون نفر نیز با پرداخت مبلغ 50 درصد آن، قادر به تهیه‌ی کالاهای اساسی به‌صورت اعتباری خواهند بود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام
جناب حاج بابایی نیروهایی از معلمان ادارات هر شهرستان در زمان جنگ در ستاد امداد جنگ آموزش وپرورش فعالیت می کردند لطفا بخشنامه ای که مدت فعالیت آنان معادل نصف جبهه تصویب شده بود وهمان سال 67 مسکوت ماند را اجرا نمایید .تشکر .
جزصالحات وباقیات شما باشد .

جناب حاج بابای سلام علیکم جانبازانی پرونده در بنیاد شهید دارند سالهاست که احراز جانبازی شده اند اما درصد ندارند ومشکلات زیادی دارند لطفا بررسی نمایید
سلام بنده24ماه جبهه جنگ تحملی بودم.وکارت ایثارگری دارم.اقدام کردم برای درصدجانبازی ولی نزدیک به2سال است.خبری نشده.شایدمنتظرهستند.این تعدادرزمنده که مانده فوت کنند.که حق حقوقی دریافت نکنند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi