شناسه خبر : 77940
دوشنبه 07 مهر 1399 , 10:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم اختتامیه مرحله نخست شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛

نشان رسول به مجید انتظامی رسید

مجید انتظامی پس از دریافت نشان رسول از شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، تاکید کرد هشت سال است به دلیل برخوردی که با او شده، موسیقی را رها کرده‌ است.

مراسم اختتامیه مرحله نخست شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، امشب (یک‌شنبه ششم) در جوار مزار شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

اهدای نشان رسول، بخشی از این مراسم بود؛ این جایزه، به‌یاد رسول ملاقلی‌پور، کارگردان فقید سینمای دفاع مقدس، به هنرمندان خلاقی اهدا می‌شود که در عرصه هنر مقاومت صاحب اثر باشند. امسال، مجید انتظامی، آهنگ‌ساز آثاری چون «عقاب‌ها»، «کانی‌مانگا»، «از کرخه تا راین»، «دوئل»، «بوی پیراهن یوسف»، «حمله با اچ ۳» و ... این نشان را دریافت کرد.

این آهنگساز پس از دریافت تندیس و جایزه خود گفت: «سعی می‌کنم آن‌چه را که احساس می‌کنم در موسیقی‌ام  باشد. ساخت موسیقی کار آسانی نیست. هر مسئولی، دیدگاهی دارد. ممکن است مسئولی از کار من خوشش بیاید یا نیاید. برخورد با هنرمندان این روزها خیلی درست نیست و من هشت سال است که به دلیل برخوردی که با من شد، موسیقی را رها کرده‌ام.»

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi