شناسه خبر : 77947
سه شنبه 08 مهر 1399 , 08:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درگذشت پدر و مادر شهید موسوی ندوشن در یک روز

درگذشت پدر و مادر شهید موسوی ندوشن در یک روز

پدر و مادر شهید «حسین موسوی ندوشن» دوری یکدیگر را تاب نیاورده و به فاصله چهار ساعت از هم آسمانی شدند.

«سید اسماعیل موسوی ندوشن» و «ربابه طباطبائی» پدر و مادر شهید «حسین موسوی ندوشن» از دیار یزد دار فانی را وداع گفته و به فرزند شهیدشان پیوستند. این پدر و مادر شهید که یک فرزند جانباز جنگ تحمیلی نیز دارند در روز گذشته، ششم مهرماه 1399 دوری یکدیگر را تاب نیاورده و به فاصله چهار ساعت از هم آسمانی شدند. پدر و مادر شهید موسوی ندوشن پس از تحمل 38 سال فراق فرزند نهایتا همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس و یک روز بعد از پنجاه و هشتمین سالروز تولد شهیدشان راهی دیدار با او شدند.

مراسم تشییع و خاکسپاری این والدین شهید و جانباز، فردا؛ سه شنبه هشتم مهرماه 1399 از ساعت 10 صبح در صدرآباد ندوشن برگزار می‌شود. همچنین مراسم ترحیم آنان در روز پنج شنبه؛ 10 مهرماه 1399 از ساعت 16 در گلزار شهدای صدر آباد ندوشن و در جوار مزار شهیدشان برپاست.

شهید سید «حسین موسوی ندوشن» پنجم مهر 1341، در شهرستان یزد به دنیا آمد. پدرش سید اسماعیل، کشاورز بود و مادرش ربابه نام داشت. تا دوم راهنمایی درس خواند. بنا و معمار بود. به عنوان سرباز ارتش به جبهه رفت. سوم فروردین 1361، در حالیکه فقط 19 سال سن داشت به عنوان تک‌تیرانداز در شوش بر اثر اصابت ترکش به پیشانی، شهید شد. پیکر وی در گلزار شهدای روستای صدرآباد ندوشن تابعه شهرستان میبد به خاک سپرده شد.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi