شناسه خبر : 78097
سه شنبه 15 مهر 1399 , 07:48
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ضرورت استفاده ازنخبگان ایثارگر دربنیاد شهید

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: در حال حاضر حدود 1000 ایثارگر نخبه در کشور شناخته شده‌اند که این تنها بخش کوچکی از ظرفیت‌های ایثارگران است و باید به‌خوبی از آن‌ها برای خدمات‌رسانی به خود ایثارگران کمک بگیریم.
 
ضرورت استفاده از ظرفیت‌های نخبگان ایثارگر در فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران

 مهندس سعید اوحدی روز دوشنبه 14 مهرماه در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به‌قرار داشتن در آستانه اربعین حسینی (ع) گفت: هرچند که اربعین امسال توفیق حضور در راهپیمایی اربعین برای ما وجود ندارد، اما یاد امام حسین (ع) و اهل‌بیت ایشان همواره در زندگی ما جریان دارد و روشنایی‌بخش راه و مسیر ما خواهد بود.
وی پس از استماع گزارش ارائه شده توسط مدیرعامل بیمه دی در خصوص فعالیت‌های این شرکت گفت: با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته توسط این مجموعه همچنان برخی کاستی‌ها وجود دارد. البته گستردگی بسیار زیاد جامعه ایثارگری مسائل و حساسیت‌های زیادی را به دنبال دارد که باید با توجه به این حساسیت‌ها، تلاش و نگاه ویژه‌ای در مسیر خدمت صورت گیرد.
معاون رییس جمهور ادامه داد: مجموعه مدیریتی بیمه دی هم باید مانند مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و تمام زیرمجموعه‌های آن مدیریت جهادی باشد، زیرا در مسیر خدمت‌رسانی به ایثارگران نمی‌توانیم بر اساس چهارچوب‌های مشخص اداری پیش برویم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ظرفیت‌های بسیار بالای جامعه ایثارگری گفت: در حال حاضر حدود 1000 ایثارگر نخبه در کشور شناخته شده‌اند که بر اساس شاخص‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر اساس معیارهای بین‌المللی جزو نخبگان به شمار می‌روند. این تنها بخش کوچکی از ظرفیت‌های ایثارگران است که باید به‌خوبی از آن‌ها برای خدمات‌رسانی به خود ایثارگران کمک بگیریم. امروز فرزندان معزز شهدا و ایثارگران گنجینه بزرگی هستند که باید بیش‌ازپیش مورد توجه قرار گیرند و به آن‌ها میدان داده شود.
اوحدی با تأکید بر ضرورت افزایش نظارت بر فعالیت‌های صورت گرفته در زیرمجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مدیران بنیاد باید بر تمام اجزای تحت نظر خود نظارت کافی را داشته باشند. ما امانت‌دار شهدا و ایثارگران هستیم و نباید اجازه بدهیم خدای ناکرده ذره‌ای از حقوق مربوط به این عزیزان پایمال شود و مدیریت هزینه‌ها باید جزو سیاست‌ها و راهبردهای اصلی ما باشد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
کاش روزی بیاید که هیچ رزمنده ای برای ابراز مشگلات به بنیاد نیاید بلکه اطلاعات بنیاد افراد را برای دلجویی ورفع دغدغه ایثارگر او را مشمول عدالت ورفع مشکل نماید که چنین چیزی ممکن است اما با ظهور چهره علوی امام عصر عجل الله تعالی فرجه
واما نخبگان با تلاش خودشان نخبه شدند اگر هنری بروز دادند شاعر شدتد تحلیل گر مسایل شدند نام آور میادین علم ورزش یا صنعت شدند آبروی آنها را باید حفظ کرد شاهد مسایلی باروح نخبه ای شدم که شرم از بیان دارم روح لطیف این مردان بی اذعا رامشغول مشکلات عزیزان ایثارگر نکنید قانون ومساوات را در بنیاد اجرا کنید که فردا عدم اجرای قانون به این عزیزان نسبت داده نشود پیشرفت اینها در تداوم نخبه گری آنهاست
واخردعوانا ان الحمدلله رب العالمین
با سلام و احترام اینجانب علی بیرامی از جانبازان 25درصد جنگ تحمیلی واحد پوشش بنیاد شهید تبریز به کد ملی 1378864638متولد 1336می باشم لذا در خواست دارم که چراحقوقی بنیاد شهید به قانون اهمیت نمی ده یعنی پشت این میز قدرتش.ایقدر زیاده آخرت این دنیا تموم میشه و اون میز را شما هم ترک می کنید ولی در پل صراط منتظرتم من اینهمه پیام و اطلاع رسانی کردم ومدت یکسال است دیوان عدالت رای داده هما نطور انداختند نگاه بهش نمی کنید یعنی آن صندلی قدرت اینقدر مهم همان صندلی که بهش تکیه دادی چهار ستون چهارپایه ی آن صندلی دست و پای شهیدانیست که در میدان عملیات از دست دادند ومن مشکلاتم را به کی باید بگم دختر دانشجو دارم وپسری بیکار دختر دم بخت دارم و مستاجر اینهمه مشکل بدوش گرفتم اما شما از اجرای حکم خودداری می کنید آیا خانواده شما می دونه اینهمه مصیبت و تحمل کنه بخدا دو ماه حقوقشان را ندهند فریادتان سر به فلک می کشه من امیدوارم که برای حل مشکل بنده حقیر و اجرای حکم اقدام لازم را مبذول فرمایید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi