شناسه خبر : 78143
شنبه 19 مهر 1399 , 08:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

«ما ملت امام حسینیم» به یادحاج قاسم سلیمانی

«ما ملت امام حسینیم» به یاد سردار قاسم سلیمانی منتشر شد

نماهنگ سرود «ما ملت امام حسینیم» کاری از انجمن سرود نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، این سرود برگرفته از جمله‌ «ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم!» سردار شهید حاج‌قاسم سیلمانی، از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری تولید شده است.

کانون پرورش فکری در سال گذشته با ایجاد موکب «بچه‌های اربعین» در مرز عراق، به خدمات‌رسانی فرهنگی به زائران کودک و نوجوان اربعین حسینی پرداخت و همزمان نخستین مهرواره عکس «بچه‌های اربعین» را برای نوجوانان شرکت کننده در این راهپیمایی بزرگ برگزار کرد.

امسال که شیوع ویروس کرونا توفیق پیاده‌روی به سمت کربلا را از مشتاقان حسینی سلب کرده است، سرود «ما ملت امام حسینیم» از سوی کانون تولید و منتشر شد.

بر همین اساس، میلاد بیضا موسیقی این سرود را بر عهده داشته و محمدحسن جمشیدی نیز شاعر سرود «ما ملت امام حسینیم» است. محمدامین غفاری، حسین سیاح، سیدامیرعباس سیدمحمدحسین عابدینی و سعید دلیر، اعضای این گروه سرود را تشکیل می‌دهند. سرپرستی و نظارت این سرود را عباس محمدی شاعر و ترانه‌سرا و عضو شورای سیاست‌گذاری انجمن سرود نوجوان کانون بر عهده داشته ‌است.

سرود «ما ملت امام حسینیم» در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی در پایگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi