شناسه خبر : 78162
شنبه 19 مهر 1399 , 11:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سخت ترین زندگی اعصاب و روان ها

جهانبخش کریمی - من جانباز ۲۵درصد اعصاب و روان هستم. هم در بدنم ترکش دارم و گوش هایم کم شنوا است و هم دید چشم هایم ضعیف است.

 کادر ژاندارمری بودم و در سال ۶۳ مجروح شدم.

متاسفانه بعد از ۳۶ سال یکی حال ما را نپرسیده است، چون مستاجر هستم و تنها فرزندم به علت بیکاری ازدواج نکرده است.

بلی جانبازان آئینه هشت سال دفاع مقدس هستند و این مردم و جوانان مملکت هستند که به آئینه نگاه می کنند و وضعیت سخت زندگی جانبازان را می بینند!

چهار سال در جبهه به عنوان دیدبان در خط مقدم خدمت کردم و اکنون شرمنده خانواده ام هستم، از این که نتوانستم حتی یک خانه کوچک برای آنها تهیه کنم. ما سخت ترین زندگی را داریم ولی دیگران فکر می کنند که به ما خوب می رسند.

بیائید از نزدیک با زندگی جانبازان آشنا شوید.

آیا این سزاوار است؟

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسلام من در سال ۱۳۵۹شب ۳۱شهریور رفتم در مناطق جنگی جنوب کشور نماینده و توزیع کننده مهمات در سنگرهای رزمندهگان بمدت ۸ماه بودم مجروح شدم شانده روز بیمازستان بستری شدم و مجددا در سال ۶۶ اعزام به جبهه شدم ودر منطقه شلمچه مجروح شدم ۱۶ ماه بعد در جبهه حضور داشتم , از ارتش کارت ایثار گران گرفتم ,,, لطفا کمکم کنید جانبازی نگرفتم مدام سر درد دارم و هزینه درمان ندارم ,,,
در پناه خداوند باشید.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi