شناسه خبر : 78196
دوشنبه 21 مهر 1399 , 13:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهید سلیمی درگذشت

فاش نیوز - دوباره یک صبح با هجران مادر شهیدی در وصال فرزند برومند شهیدش آغاز شد.

گرچه مرگ هم از اصول انسانیت و آغاز یک حیات دیگراست و باید تمکین نمود و خدا را شاکر بود اما گاهی یک مرگی درد دارد مثل هجران غریبانه جان بازان ویلچرنشین مثل مرگ جان بازان سینه سوخته و مهم تر مثل مرگ والدین شهدا که جگر گوشه‌شان را تقدیم ارزش ها و آرامش ما نمودند و ما بدون اینکه قادر باشیم برایشان کاری بکنیم در نهایت شرمندگی می بایست به اعلام نمودن هجرانش بپردازیم.

حاجیه خانم «خدیجه ولی پور» مادر شهید معزز «اسکندر سلیمی» از شهدای استان چهار محال و بختیاری شهرستان فارسان به ندای حق لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

برای همه پدران و مادران شهدایی که در قیدحیات هستند صحت و سلامتی و برای مهاجران متصل به شهدا علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواهانیم.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi