شناسه خبر : 78226
سه شنبه 22 مهر 1399 , 18:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بنیاد کهکیلویه توجه!

محمدعلی - اینجانب فرزند بازنشسته ناجا و جانباز متوفی بنیاد شهید باتوجه به اینکه مرحوم پدرم در بیمارستان ام آر آی شیراز بر اثر ضایعه پوستی پشت گردن و ریوی ناشی از شیمیایی فوت نموده است لذا تاکنون پرونده توجیهی و غیرمنطقی از سوی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد که بدون مشاوره و کمیسیون در زمان قبل فوت حق مرحوم رو تضییع نمودند.

  لذا از آن مقام محترم استدعا دارم با توجه به مدارک و مستندات شیمیایی مرحوم و سابقه حضور در مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب غرب ازسال 1356 لغایت 1367 جنگ تحمیلی دفاع مقدس که در سوابق خدمتی مشارالیه موجود بوده پرونده مرحوم به درستی در کمیسیون بررسی نمایند. چه بسا که در سال 1387 قائم مقام محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران سردار انصاری به ریاست کمیسیون پزشکی مرقوم نمودند، مجروح جنگی رو که متعاقب عفونت ریوی اعلام نمودید با اینکه مدارک شیمیایی داشته اند. لذا با دقت کامل در مورد پرونده بررسی و اقدام گردد.

لذا مستدعی ست نهایت همکاری معمول گردد. باتشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi